Jak aplikować o pożyczkę w Matchbanker?

Staramy się zadowalać naszych klientów i cały czas ulepszać naszą usługę. Właśnie dlatego specjaliści Matchabnker przygotowali specjalny poradnik, dzięki któremu będziesz wiedział, jak wygląda u nas proces aplikacji o pożyczkę.

Pamiętaj!

Matchbanker to porównywarka pożyczek, a nie pożyczkodawca. Oznacza to, że na naszej stronie widzisz listę wierzycieli i ich oferty z jasno przedstawionymi wadami i zaletami.

Jeśli masz pytania dotyczące konkretnej oferty, przejdź na stronę pożyczkodawcy.

Dzięki nam dowiesz się jak w łatwy i bezpieczny sposób złożyć wniosek, w dodatku w taki sposób, żeby został zaakceptowany.

6 kroków: Jak aplikowac o pozyczke w Matchbanker

1.Porównaj pożyczki na stronie Matchbanker

Pierwszym krokiem będzie zdecydowanie jakiej pożyczki potrzebujesz. Matchbanker posiada listę równych rodzajów chwilówek krótkoterminowych, jak i długoterminowe pożyczki ratalne.

W naszym menu lub na dole strony możesz wybrać konkretną interesującą Cię podstronę. Wystarczy, że klikniesz w interesujący Cię rodzaj pożyczki i zostaniesz przekierowany na stronę z naszym rankingiem oraz wszystkimi ważnymi informacjami.

Nasza lista posiada specjalne filtry, które umożliwią Ci ułożyć pożyczki od kwoty rosnącej do malejącej lub na odwrót, jak również według okresu spłaty.

Usprawni to wyszukiwanie najlepszej dla Ciebie oferty. Co więcej, każda pożyczka ma wypisane wady i zalety, co pozwoli Ci w szybki sposób porównać interesujące Cię pożyczki.

Porównaj RRSO, oprocentowanie, możliwą do pożyczenia kwotę, czas spłaty oraz możliwosć jej przedłużenia.

2.Wybierz odpowiednią dla siebie pożyczkę

Po przeanalizowaniu plusów i minusów danej oferty, wybierz pożyczkę, która mieści się w Twoim budżecie.

Jedyne co wystarczy zrobić to kliknąć „Pożycz teraz”, a zostaniesz przekierowany na stronę wierzyciela, na której możesz przeczytać więcej szczegułów dotyczących danego zobowiązania.

Klikając „Pożycz teraz” nie zobowiązujesz się do wzięcia żadnej pożyczki! Jesteś tylko przekierowany na stronę internetową firmy pożyczkodawcy.

3.Wypełnij formularz aplikacyjny

Znalazłeś się już na stronie pożyczkodawcy, więc czas na wypełnienie wniosku.

Wszystkie wymagania są wypisane na stronie, na którą zostałeś przekierowany. Większość firm pożyczkowych nie wymaga wiele od swoich klientów. Właśnie dlatego aplikacja powinna Ci zająć tylko kilka minut.

Jest to jeden z większych plusów pożyczek internetowych. Wszystko możesz załatwić w bardzo szybkim czasie i bez zbędnych formalności.

Kiedy wypełnisz wniosek, jesteś gotowy, aby przejść do następnego kroku.

4.Zweryfikuj swoją tożsamość

Czas na zweryfikowanie Twojej tożsamości przez wierzyciela. Musi być on pewny, że udziela pożyczki osobie, za którą się podajesz i że odzyska pieniądze.

Zwykle wymaga to przelewu na konto firmy co wiążę się z kosztem 1zł lub jednego grosza. W większej ilości przypadków złotówka zostanie Ci później zwrócona na konto razem z przelewem całej kwoty pożyczki.

Inną metodą potwierdzenia tożsamości jest usługa Kontoconnect, Groszconnect czy Instantor.

Może się zdarzyć, że otrzymasz również telefon w celu zatwierdzenia danych.

5.Zaakceptuj ofertę

Twój wniosek zostanie przeanalizowany. Dostaniesz wiadomość SMS oraz e-mail z informacją o jego akceptacji lub odrzuceniu. W przypadku akceptacji dostaniesz kontrakt od ręki.

Pamiętaj!

Bardzo ważne, abyś przeczytał go od początku do końca. Jeśli coś nie jest dla Ciebie jasne, zapytaj o to wierzyciela. Pożyczkodawca jest zobowiązany do udzielenia Ci informacji na temat kontraktu i danej oferty.

Na Matchbanker znajdziesz tylko bezpieczne firmy pożyczkowe, które zostały zweryfikowane przez nasz zespół specjalistów.

Pieniądze zostają przelane na Twoke konto!

Po wysłaniu podpisanego kontraktu prawdopodobnie dostaniesz środki jeszcze tego samego dnia. Wszystko zależy w jakim banku posiadasz konto.

Sesje bankowe różnią się między konkretnymi instytucjami. Możesz je jednak znaleźć na stronie internetowej banku.

Warto wspomnieć, że oferty zapewniające pieniądze na koncie w 15min mają na myśli czas od akceptacji wniosku.

Andreas Linde
Przez
Ekspert kredytowy, Andreas Linde, pracuje w branży finansowej od 2014 roku. W Matchbanker pisze o pożyczkach, refinansowaniu, RRSO, stopach procentowych i wszystkim, co dotyczy finansów.
Matchbanker > Pożyczka online > Jak aplikować o pożyczkę w Matchbanker?