Przegląd Ekassa

4
Obsługa klienta
4
Czas przetwarzania
3
Cena
5
Dodatkowe korzyści
5
Doświadczenie użytkownika
4
Ekassa Kalkulator pożyczek
400 zł 16 000 zł
1 miesięcy 12 miesięcy
1551.2 % %

Miesięczna płatność

Koszty całkowite

Spłata

Ekassa

Ekassa to pożyczkodawca działający w sektorze pozabankowym. Firma posiada ofertę bogatszą niż konkurencja, ponieważ w jej zakres wchodzą nie tylko chwilówki, ale również pożyczki ratalne oraz konsolidacyjne. Jedną z głównych zalet wymienianych przez klientów Ekassa jest indywidualne podejście do klienta oraz atrakcyjne warunki. Sam proces pożyczkowy jest niezwykle łatwy i nie wymaga zbędnych formalności.

Kto może wziąć pożyczkę?

W celu otrzymania w Ekassa pożyczki należy spełnić następujące warunki:

 1. mieć skończone 18 lat;
 2. posiadać ważny dowód osobisty;
 3. posiadać polskie obywatelstwo;
 4. być zameldowanym na terenie Polski;
 5. posiadać pełną zdolność do czynności prawnych;
 6. posiadać osobisty rachunek bankowy.

Należy jednak mieć na uwadze, że posiadanie niespłaconego w terminie zobowiązania w Ekassa może wiązać się z odmowną decyzją na nasz kolejny wniosek o pożyczkę.

Jak wygląda procedura pożyczkowa?

Procedura pożyczkowa w Ekassa jest bardzo łatwa i nie zajmie nam dużo czasu. Na początek musimy wejść na stronę ekassa.pl i skorzystać z dostępnej na głównej stronie opcji wyboru rodzaju pożyczki. Mamy trzy warianty do wyboru:

 1. pożyczka w wysokości od 400 zł do 3000 zł do spłacenia w przeciągu miesiąca;
 2. pożyczka w wysokości od 400 zł do 4000 zł do spłacenia w przeciągu trzech miesięcy;
 3. pożyczka w wysokości od 2000 zł do 16000 zł do spłacenia w przeciągu dwunastu miesięcy.

Po wybraniu interesującego nas rodzaju pożyczki dostajemy możliwość ustawienia kwoty jaką chcemy pożyczyć oraz terminu w jakim zamierzamy ją spłacić. Po ustaleniu odpowiednich parametrów zobaczymy informacje dotyczące całkowitego kosztu naszego zobowiązania, planowanego terminu zakończenia spłaty oraz wysokości raty (w przypadku pożyczki ratalnej).

Kiedy zatwierdzimy nasz wybór, zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego, w którym musimy podać:

 • imię i nazwisko;
 • numer telefonu.

Następnym krokiem jest złożenie wniosku pożyczkowego, który musimy uzupełnić przy użyciu następujących informacji:

 • imię i nazwisko;
 • adres zamieszkania lub zameldowania;
 • wiek;
 • stan cywilny;
 • numer dowodu osobistego;
 • numer PESEL;
 • numer konta bankowego;
 • miejsce pracy;
 • data zawarcia umowy o pracę;
 • wysokość miesięcznych dochodów oraz wydatków.

Po uzupełnieniu wniosku i upewnieniu się, że wszystkie podane przez nas informacje są zgodne z prawdą należy zweryfikować swoją tożsamość. Można to zrobić za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego lub aplikacji. W przypadku przelewu, należy przelać na konto pożyczkodawcy 1 gr z rachunku bankowego, który został założony na nazwisko osoby starającej się o pożyczkę. Pozwoli to firmie Ekassa na potwierdzenie zgodności danych i rozpatrzenie naszego wniosku pożyczkowego.

Jak długo czeka się na decyzję?

Po pomyślnym zakończeniu procesu weryfikacji naszych danych Ekassa rozważy złożony przez nas wniosek. Może to trwać od 15 minut do kilku godzin. Jeżeli chcemy przyspieszyć całą procedurę pożyczkową należy pamiętać, że przelew weryfikacyjny, który nie jest wewnętrzną transakcją w jednym banku może potrwać o wiele dłużej.

By skorzystać z możliwości wykonania przelewu wewnętrznego należy wybrać numer konta pożyczkodawcy, który znajduje się w tym samym banku, z którego usług sami korzystamy. Warto również pamiętać o składaniu wniosków w godzinach pracy Ekassa, dzięki czemu nasz wniosek będzie mógł zostać rozpatrzony od razu po weryfikacji.

Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 19 oraz w soboty i niedziele od godziny 10 do 15.

Ile wynoszą koszty pożyczki?

Nie ma w ofercie firmy Ekassa pożyczki darmowej, ale mimo wszystko jest ona bardzo atrakcyjna dla potencjalnych klientów. Pożyczkodawca oferuje zniżki w kosztach spłaty na przykład w przypadku kiedy posiadamy pozytywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Również klienci, którzy korzystają z oferty Ekassa po raz kolejny mogą liczyć na promocje. Pod warunkiem, że przestrzegali terminów spłaty zobowiązania w czasie wcześniejszej współpracy mogą otrzymać korzystniejsze warunki kolejnej pożyczki.

Przykładowe koszty dla różnych rodzajów pożyczek w Ekassa:

 • 400 zł na 28 dni przy jednokrotnej spłacie całościowej, koszt: 96 zł;
 • 3000 zł na 28 dni przy spłacie ratalnej tygodniowej, koszt: 489 zł;
 • 4000 zł na 3 miesiące, płatne w 11 ratach, koszt: 950 zł;
 • 8000 zł na 12 miesięcy, przy miesięcznej racie w wysokości 1073 zł, koszt: 4876 zł.

Co dzieje się w przypadku opóźnienia w spłacie?

Ekassa oferuje przedłużenie terminu spłaty zobowiązania zaciągniętego wobec tego pożyczkodawcy z 28 dni do 3 miesięcy dla pożyczek krótkoterminowych. Firma posiada również oferty przedłużenia terminu spłaty dla swoich klientów w oparciu o wzięcie kolejnej pożyczki. Firma przykłada dużą wagę do oferowania pożyczkobiorcom takich warunków pożyczek, którym będą oni w stanie sprostać, jeśli jednak mimo to terminowa spłata będzie dla nas trudna warto skorzystać z dostępnej opcji przedłużenia lub skontaktować się z pożyczkodawcą.

Osoby zalegające z uiszczeniem stosownych opłat w określonym w umowie terminie muszą liczyć się z finansowymi i prawnymi konsekwencjami.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Ekassa?

Wśród klientów Ekassa opinie na temat firmy są tak pozytywne m.in. dzięki wysokim kwotom oferowanych pożyczek, które mogą sięgać nawet 16000zł.

Jednym z ciekawszych elementów oferty tego pożyczkodawcy jest pożyczka konsolidacyjna, która może być zaciągnięta na spłatę naszych wcześniejszych zobowiązań wobec innych wierzycieli.

W tym przypadku na nasze konto trafia tylko pewna część pożyczki a reszta przekazywana jest bezpośrednio na uregulowanie tych należności.

Kontakt z pożyczkodawcą

Biuro obsługi klienta Ekassa czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 19 oraz w soboty i niedzielę od 10 do 15. W tych godzinach możemy skontaktować się z pracownikami firmy korzystając z:

 1. numeru telefonu do biura obsługi klienta – 22 873 85 86
 2. czatu dostępnego na stronie ekassa.pl
 3. adresu e-mail: info@ekassa.pl

Godziny otwarte

Poniedziałek: 8:00 – 19:00
Wtorek: 8:00 – 19:00
środa: 8:00 – 19:00
Czwartek: 8:00 – 19:00
Piątek: 8:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 15:00
Niedziela: 10:00 – 15:00

Informacje kontaktowe

Nazwa firmy: Colorfull Management Ltd
adres: Quijano Chambers, P.O. Box 3159,, Road Town, Tortola
Numer telefonu : 22-873-85-86
Adres e-mail: info@ekassa.com
Matchbanker > Pożyczka online > Przegląd Ekassa