Przegląd Solcredit

4 / 5
Oceniony przez Matchbanker

Obsługa klienta

Cena

Doświadczenie użytkownika

Czas przetwarzania

Dodatkowe korzyści

kwota 100 - 5 000 zł
Czas trwania 5 - 50 dni
czas wypłaty
 • Długi czas spłaty, nawet do 50 dni
 • Darmowa pożyczka aż do 5000 zł, RRSO 0%
 • Pożyczka już od 18 do 80 roku życia
Kwota pożyczki 1260 zł na 51 dni | RRSO 1009,48 % | opłaty 637,27 zł | całkowicie do spłaty 1896,27 zł | Maksymalne RRSO 1.65e+32% przy pożyczce na 1 dzień

Alternatywy dla Solcredit

Zaktualizowano 25 października, 2020
10 Znakomity
1652 wybrało tę pożyczkę na ostatnie 7 dni
kwota 200 - 15 000 zł
Czas trwania 1 - 30 dni
Czas wypłaty Dzisiaj 08:00
 • Pożyczkodawca współpracuje aż z 8 bankami, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo otrzymania pożyczki tego samego dnia
 • Nie są wymagane zaświadczenia o zarobkach, poręczyciel czy zabezpieczenie pożyczki
 • Posiadanie aktywnych pożyczek w innych instytucjach nie stoi na przeszkodzie w otrzymaniu pożyczki w Mofibo (jeśli spłaca się te obecne terminowo)
Dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki: 2100 zł na 30 dni | opłata rejestracyjna 0,01 zł | RRSO 1411.03 % | oprocentowanie stałe: 10 % | całkowity koszt pożyczki: 525.10 zł | łącznie do spłaty w ciągu 30 dni 2625.10 zł | Maksymalne RRSO 1.9906641463447E+33% przy pożyczce na 1 dzień
9,8 Znakomity
989 wybrało tę pożyczkę na ostatnie 7 dni
kwota 3 000 - 60 000 zł
Czas trwania 24 - 60 miesiące
Czas wypłaty Dzisiaj 08:00
 • Proces 100% online bez dodatkowych dokumentów
 • Sam wybierasz kwotę i okres spłaty swojego kredytu
 • Pożyczaj online nawet w 30 minut
Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 9.10.2019 r. (do dnia 14.02.2020 r. pod nazwą „Możesz Mądrzej”) i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 60 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,37%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 16 736,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 24 029,79 zł, oprocentowanie zmienne 8%, całkowity koszt kredytu 7 293,79 zł (w tym: prowizja 3 012,48 zł, odsetki 4 281,31 zł), 59 miesięcznych równych rat po 400,43 zł, ostatnia rata wyrównująca 404,42 zł. Kalkulacja na dzień 13.05.2020 r.
9,4 Znakomity
880 wybrało tę pożyczkę na ostatnie 7 dni
kwota 100 - 3 000 zł
Czas trwania 5 - 45 dni
Czas wypłaty -
 • Pożyczaj online nawet w 15 minut
 • Pieniądze na Twoim koncie mogą pojawić się nawet tego samego dnia
 • Nie sprawdzamy Twojej zdolności kredytowej
RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1958,47%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.
Wykaz 3 z 9 pożyczek

Solcredit

Solcredit to pośrednik między klientami a pożyczkodawcami oferującymi szybkie pożyczki. Skorzystanie z usług firmy pozwoli na łatwe i szybkie znalezienie ofert pożyczkowych odpowiadających naszym potrzebom. Pozytywne opinie o Solcredit opierają się przede wszystkim na łatwym procesie aplikowania oraz dłuższym niż u konkurencji terminie spłaty pożyczki krótkoterminowej. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, na solcredit.pl możliwość otrzymania pieniędzy mają również osoby z niską zdolnością kredytową.

Kto może wziąć pożyczkę?

O pożyczkę za pośrednictwem Solcredit może starać się każda osoba, która spełni następujące warunki:

 1. jest w przedziale wiekowym od 18 do 80 lat;
 2. posiada stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski;
 3. posiada numer PESEL;
 4. posiada polski dowód osobisty;
 5. posiada pełną zdolność do podejmowania czynności prawnych;
 6. posiada konto osobiste z dostępem do bankowości elektronicznej;
 7. posiada adres e-mail;
 8. posiada własny telefon komórkowy.

Należy jednak pamiętać, że każdy pożyczkodawca ma swoje określone kryteria dotyczące warunków przyznawania pożyczek i ostateczna decyzja zostanie podjęta na podstawie tych zasad.

Jak wygląda procedura pożyczkowa?

Proces pożyczkowy rozpoczynamy wchodząc na solcredit.pl i ustawiając odpowiednie parametry pożyczki za pomocą suwaków dostępnych na głównej stronie. Po zatwierdzeniu wybranych opcji, zostaniemy poproszeni o wypełnienie wniosku, podając następujące informacje:

 • imię i nazwisko;
 • adres zamieszkania i adres zameldowania;
 • numer dowodu osobistego;
 • numer PESEL;
 • miejsce pracy;
 • rodzaj zatrudnienia;
 • wysokość miesięcznych dochodów i wydatków.

Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na przekazywanie danych do partnerów Solcredit. Inaczej firma nie będzie w stanie skierować go do wybranego pożyczkodawcy.

Po złożeniu wniosku spośród firm pożyczkowych współpracujących z Solcredit zostanie wybrana dla nas najlepsza oferta. Jeżeli zaakceptujemy proponowaną opcję, dalsze formalności dopełnimy bezpośrednio z firmą, która ma udzielić nam pożyczki. Na tym etapie niezbędne będzie zweryfikowanie podanych przez nas danych za pomocą:

 1. przelewu weryfikacyjnego, którego wartość wynosi najczęściej 1 gr. Jeśli wybrany pożyczkodawca posiada numer konta bankowego w tym samym banku, z którego usług również korzystamy, będziemy mogli skorzystać z opcji przelewu wewnętrznego, co znacznie skróci czas oczekiwania.
 2. aplikacji weryfikacyjnych takich jak Instantor czy Kontomatik, które pozwalają na błyskawiczne potwierdzenie naszej tożsamości. By z nich skorzystać należy zalogować się w aplikacji, używając loginu i hasła do naszej bankowości internetowej co da jej dostęp do niezbędnych informacji.
Należy jednak pamiętać, że proces weryfikacyjny może różnić się w zależności od wybranego pożyczkodawcy. Każda firma ma swoje metody pracy i nie zawsze wszystkie z opisanych powyżej opcji będą dla nas dostępne.

Jak długo czeka się na decyzję?

Mimo że wnioski w Solcredit mogą być składane 24/7, rozpatrywane są one przez firmy pożyczkowe, które mają swoje indywidualne godziny pracy. Dlatego warto sprawdzić, w jakich godzinach dany pożyczkodawca świadczy usługi, zanim zatwierdzimy wybór danej oferty.

W większości przypadków, jeżeli wniosek został złożony w godzinach pracy, zostanie on rozpatrzony w czasie od kilkunastu minut do kilku godzin od zakończenia procesu weryfikacji danych. Jeśli chcemy otrzymać decyzję o udzieleniu lub odmowie przyznania pożyczki jak najszybciej, należy zadbać o odpowiednią porę złożenia wniosku oraz wybrać najszybszy sposób weryfikacji danych.

Ile wynoszą koszty pożyczki?

Pierwsza pożyczka wzięta za pośrednictwem Solcredit może wynosić od 100 zł do 5000 zł i jest darmowa. Oznacza to, że w chwili jej spłaty oddajemy dokładnie tyle samo, ile dostaliśmy od pożyczkodawcy w chwili otrzymania chwilówki.

Jest to oferta skierowana do osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług tego pośrednika.

W przypadku każdej kolejnej pożyczki dokładne koszty będą zależały od wybranego przez nas pożyczkodawcy. Dlatego warto porównywać różne możliwe pożyczki i w ten sposób znaleźć najlepsze rozwiązanie. Należy również pamiętać, że przekroczenie terminu spłaty naszego zobowiązania będzie wiązało się z naliczaniem dodatkowych opłat. Może również prowadzić do konsekwencji prawnych. Dzieje się tak nawet w przypadku pożyczki darmowej.

Co dzieje się w przypadku opóźnienia w spłacie?

Jeżeli zależy nam na uniknięciu dodatkowych kosztów i ewentualnych kłopotów prawnych związanych ze spóźnioną spłatą pożyczki warto starać się przestrzegać terminów spłaty zawartych w umowie. Istotne jest, by przed zapożyczeniem się rozważyć wszystkie za i przeciw i upewnić się, że będziemy w stanie spłacić dane zobowiązanie. Jeśli jednak zorientujemy się, że z jakiegoś powodu terminowy zwrot środków nie będzie możliwy, warto z wyprzedzeniem skontaktować się z pożyczkodawcą.

Wiele firm oferuje dodatkowe rozwiązania pozwalające na przedłużenie wcześniej określonego terminu.
Należy pamiętać, że podmiotem udzielającym nam pożyczki jest wybrana przez nas firma pożyczkowa, a nie Solcredit, dlatego to z tą firmą powinniśmy kontaktować się w wypadku problemów z dalszą spłatą.

Może wiązać się to z dodatkowymi opłatami, pozwoli nam jednak na uniknięcie konsekwencji prawnych, które mogłyby wyniknąć z nieprzestrzegania warunków umowy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Solcredit?

Wśród klientów solcredit.pl opinie potwierdzają skuteczność tego pośrednika w odnajdywaniu optymalnych rozwiązań pożyczkowych dla każdego. Efektem ich indywidualnego podejścia do potrzeb pożyczkobiorców jest bardzo wysoki wskaźnik akceptacji wniosków – wynoszący aż 95,75% oraz wielu zadowolonych klientów.

Kontakt z pożyczkodawcą

Solcredit nie udziela pożyczek, a jedynie pośredniczy w szukaniu najkorzystniejszych ofert. Dlatego, jeśli chcemy skontaktować się z firmą udzielającą nam pożyczki, należy szukać danych kontaktowych bezpośrednio do tej firmy. Informacje takie można znaleźć między innymi w zawartej przez nas umowie. Jeśli jednak nasz problem wymaga kontaktu z Solcredit, jedyną możliwością, z której możemy skorzystać:

 1. jest adres e-mail: info@solcredit.pl
 2. Biuro obsługi klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 21.

Godziny otwarte

Poniedziałek:
10:00 - 21:00
Wtorek:
10:00 - 21:00
środa:
10:00 - 21:00
Czwartek:
10:00 - 21:00
Piątek:
10:00 - 21:00
Sobota:
Nieczynne
Niedziela:
Nieczynne
Znajdź swoją kolejną pożyczkę w Matchbanker