Kalkulator kredytowy refinansowanie

Wybierz kalkulator kredytowy, a refinansowanie pożyczki odbędzie się na Twoich warunkach.

Krok 1: Dodaj aktualne pożyczki

Wprowadź szczegóły swoich istniejących pożyczek.

Pożyczka 1
100 zł 60 000 zł
1 miesięcy 180 miesięcy
0 % 24 %
Krok 2: Twoja nowa pożyczka

Wprowadź szczegóły dotyczące nowej pożyczki.

100 zł 60 000 zł
1 miesięcy 180 miesięcy
0 % 24 %

Wykorzystując kalkulator kredytowy refinansowanie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek

Refinansowanie kredytu to nic innego jak spłacenie obecnej pożyczki pieniędzmi uzyskanymi dzięki nowemu kredytowi. Wszystko po to, aby móc obniżyć aktualną ratę kredytu (na przykład dzięki niższemu oprocentowaniu nowej pożyczki), skrócić czas kredytowania lub odzyskać część prowizji.

Ze stworzonym przez Matchbanker kalkulatorem kredytowym refinansowanie nie musi spędzać snu z powiek, a możliwość zapoznania się z aktualnie obowiązującymi ofertami pozwala na rozsądne podjęcie decyzji dzięki analizie wszystkich dostępnych opcji.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać z kalkulatora kredytowego pomagającego w refinansowaniu aktualnej pożyczki.

Na co zwrócić uwagę korzystając z kalkulatora do refinansowania kredytu?

Najważniejszą kwestią, którą należy wziąć pod uwagę jeszcze przed podjęciem decyzji o refinansowaniu kredytu, jest upewnienie się, że nowa pożyczka będzie posiadała lepsze warunki niż obecna i obliczenie progu rentowności. W tym celu warto wykorzystać kalkulator kredytowy do refinansowania i upewnić się, jakie będą jego wszystkie koszty oraz ile lat zajmie spłata niższej raty kredytu, aby móc je odzyskać.

Na początku może wydawać się to dość skomplikowane, jednak dzięki przygotowanemu przez nas kalkulatorowi wszystkie obliczenia zajmą kilka sekund. To, na co warto zwrócić uwagę przy porównywaniu nowej oferty pożyczki to przede wszystkim:

  • Dodatkowe prowizje i opłaty za szybszą spłatę aktualnej pożyczki
  • Prowizja nowej pożyczki
  • Wysokość nowej raty
  • Czas kredytowania
  • Plusy i minusy nowego kredytu.

Dzięki powyższym informacjom przedstawionym przez nasz kalkulator kredytowy refinansowanie obecnej pożyczki i uzyskanie kompleksowych danych niezbędnych do dalszej analizy potrwa tylko chwilę. Ponadto wszystkich obliczeń można wykonać bez wychodzenia z domu.

Kalkulator kredytowy refinansowanie: pytania i odpowiedzi

Po co korzystać z kalkulatora kredytu do refinansowania pożyczki?

Wykorzystując kalkulator kredytowy Matchbanker można błyskawicznie dokonać obliczeń i znaleźć ofertę pożyczki refinansującej, która aktualnie jest najkorzystniejsza dla klienta.

Czy muszę płacić za korzystanie z kalkulatora kredytowego do refinansowania?

Na szczęście nie! Nasz kalkulator jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych refinansowaniem swoich kredytów.Znajdź swoją kolejną pożyczkę w Matchbanker


Andreas Linde
Przez
Ekspert kredytowy, Andreas Linde, pracuje w branży finansowej od 2014 roku. W Matchbanker pisze o pożyczkach, refinansowaniu, RRSO, stopach procentowych i wszystkim, co dotyczy finansów.
Matchbanker > Kalkulator kredytowy refinansowanie