Andreas Linde

Andreas Linde

CEO

Andreas jest jednym z największych ekspertów finansowych w Danii z ponad siedmioletnim doświadczeniem w poruszaniu się po branży pożyczkowej. Specjalizuje się w zarządzaniu finansami osobistymi, konsolidacją kredytów, pożyczkami konsumenckimi i stopami procentowymi. Pomógł wielu osobom i ułatwił znalezienie pożyczek dla ponad 100 000 zadowolonych klientów.

Po uzyskaniu dyplomu na wydziale Innowacji i przedsiębiorczości w Business Academy Aarhus został współzałożycielem kilku start-upów w branży usług internetowych. To z kolei stało się bodźcem do stworzenia firmy Lead Supply w 2014 roku. Andreas miał wtedy nieco ponad 20 lat i dostrzegł pewną lukę, którą postanowił wypełnić informacjami niezbędnymi do pozostania na bieżąco w okresie cyfryzacji rynku finansowego.

Po wielu latach ciężkiej i owocnej pracy Andreas i Lead Supply mogą pochwalić niezliczoną liczbą klientów, którym pomogli w znalezieniu najbardziej preferencyjnych pożyczek na rynku. Andreas, wykorzystując swoją rozległą wiedzę i doświadczenie, napisał również ponad 100 artykułów na temat zarządzania finansami osobistymi i opisujących różne rynki pożyczkowe.

Wydane przez Andreas Linde