Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny - sposób na połączenie kilku długów w jeden. Konsolidacja kredytu pomoże ci w w obniżeniu comiesięcznych zobowiązań. Dostępna jest konsolidacja chwilówek i niemal każdej innej formy długu. Wszystko załatwisz online! Sprawdź dostępne kredyty konsolidacyjne na naszej liście.

Czytaj więcej
Zaktualizowano 26 września, 2020
10 Znakomity
1539 wybrało tę pożyczkę na ostatnie 7 dni
kwota 3 000 - 60 000 zł
Czas trwania 24 - 60 miesiące
Czas wypłaty Poniedziałek 08:00
 • Proces 100% online bez dodatkowych dokumentów
 • Sam wybierasz kwotę i okres spłaty swojego kredytu
 • Pożyczaj online nawet w 30 minut
Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 9.10.2019 r. (do dnia 14.02.2020 r. pod nazwą „Możesz Mądrzej”) i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 60 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,37%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 16 736,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 24 029,79 zł, oprocentowanie zmienne 8%, całkowity koszt kredytu 7 293,79 zł (w tym: prowizja 3 012,48 zł, odsetki 4 281,31 zł), 59 miesięcznych równych rat po 400,43 zł, ostatnia rata wyrównująca 404,42 zł. Kalkulacja na dzień 13.05.2020 r.
9,8 Znakomity
919 wybrało tę pożyczkę na ostatnie 7 dni
kwota 200 - 15 000 zł
Czas trwania 1 - 30 dni
Czas wypłaty Poniedziałek 08:00
 • Pożyczkodawca współpracuje aż z 8 bankami, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo otrzymania pożyczki tego samego dnia
 • Nie są wymagane zaświadczenia o zarobkach, poręczyciel czy zabezpieczenie pożyczki
 • Posiadanie aktywnych pożyczek w innych instytucjach nie stoi na przeszkodzie w otrzymaniu pożyczki w Mofibo (jeśli spłaca się te obecne terminowo)
Dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki: 2100 zł na 30 dni | opłata rejestracyjna 0,01 zł | RRSO 1411.03 % | oprocentowanie stałe: 10 % | całkowity koszt pożyczki: 525.10 zł | łącznie do spłaty w ciągu 30 dni 2625.10 zł | Maksymalne RRSO 1.9906641463447E+33% przy pożyczce na 1 dzień
9,4 Znakomity
828 wybrało tę pożyczkę na ostatnie 7 dni
kwota 200 - 7 000 zł
Czas trwania 10 - 30 dni
Czas wypłaty Dzisiaj 10:27
 • Nowość: Darmowa pożyczka RRSO 0% aż do 2000 zł
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty na ten sam okres, na który została wzięta pożyczka
 • Dodatkowe rabaty na następne pożyczki z tytułu programu lojalnościowego
Dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota 1000zł na 30 dni| RRSO 0% | opłata rejestracyjna 0,01 zł | łącznie do zapłaty 1000,01zł | Maksymalne RRSO 472646.17% przy pożyczce na 10 dni
Wykaz 3 z 10 pożyczek
1910 recenzje

Kredyty konsolidacyjne online

przez Michał
Kredyt konsolidacyjny

Konsolidacja kredytu może być bardzo przydatna, gdy masz już kilka długów na swoim koncie. Zmniejsz miesięczne opłaty dotyczące spłaty zobowiązań.

Matchbanker przedstawia ranking kredytów konsolidacyjnych, dzięki któremu możesz wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę.

Niektóre banki mają już w swojej ofercie kredyt konsolidacyjny online. Dlatego warto znać wymagania potrzebne do jego uzyskania.

Możesz połączyć różne rodzaje kredytu, takie jak: kredyt gotówkowy, samochodowy, ratalny, mieszkaniowy, debety i limity kart kredytowych.

O czym wspomnę:

Niewiele osób wie jak dokładnie działa kredyt konsolidacyjny, dlatego przedstawię Ci najważniejsze infomacje, które musisz wiedzieć przed złożeniem aplikacji.

Czym jest kredyt konsolidacyjny?

Jeśli masz do spłaty różne rodzaje kredytów dobrym rozwiązaniem może być pożyczka konsolidacyjna. Pomoże to w przywróceniu stabilizacji finansowej.

Polega to na połączeniu dotychczasowych zobowiązań w jedno i spowoduje to zmniejszenie kwoty comiesięcznej raty.

Zmniejszenie raty wydłuży ogólny czas spłaty długu. Przez co całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego do oddania będzie wyższa.

Dlatego ważne jest, by dokładnie poznać warunki, na jakich konkretny bank przyznaje kredyty konsolidacyjne.

Wszystko zależy jakie rodzaje długu posiadasz. Wszystkie bankowe kredyty mogą być połączone w jedną ratę.

Jest jednak kilka wymagań, aby Twój wniosek o najlepszy kredyt konsolidacyjny został zaakceptowany:

Pamiętaj, że kredyt konsolidacyjny bez zaświadczeń o zarobkach jest niemożliwy w banku!

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych podlega prawu bankowemu, dlatego musisz spełnić powyższe warunki. Pożyczka konsolidacyjna nie jest tak wymagająca.

Dlaczego warto nam zaufać, wybierając kredyt konsolidacyjny?

Matchbanker to porównywarka pożyczkowa, która dba o wymagania klientów. Wyszukiwanie najlepszych ofert dostępnych na rynku jest o wiele prostsze i szybsze.

Nasz ranking kredytów konsolidacyjnych pomoże ci w wybraniu odpowiedniej opcji. Wszystkie wady i zalety zostały przejrzyście przedstawione.

Co więcej, każdy kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych zostały dokładnie sprawdzone przez naszych doświadczonych specjalistów. Finansowe terminy zostały łatwo wyjaśnione!

Jesteśmy po to, by ci pomóc!

Matchbanker znajdziesz najlepszy i najtańszy kredyt konsolidacyjny z bezpiecznego źródła.

Matchbanker odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Dzięki stronom takim jak kredyt konsolidacyjny ranking nasza firma jest liderem na rynkach; duńskim, szwedzkim, norweskim i fińskim.

Firma nadal się rozwija i działa na terenie Polski, Hiszpanii, Czech, Rumunii i Chorwacji. Pomogliśmy tysiącom klientów znaleźć najlepszy kredyt konsolidacyjny.

Jak poprawić swoją zdolność kredytową?

Chciałbyś zaciągnąć pożyczkę lub kredyt, lecz nie jesteś pewnien, jaka jest Twoja zdolność kredytowa? Chciałbyś ją poprawić, aby mieć pewność, że wniosek o pożyczkę zostanie zaakceptowany? Właśnie dla Ciebie został stworzony ten poradnik, znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje!

 1. Bądź świadomy swojej sytuacji

  Lepiej wiedzieć, na czym stoisz i upewnić się jak na ten moment wygląda Twoja sytuacja finansowa. Musisz pamiętać, że składa się na to kilka czynników. Mianowicie: czy posiadasz jakiekolwiek otwarte zobowiązania, czy zalegasz z opłatami, czy Twoje dochody pokrywają wszystkie wydatki, ile wynosi Twoja miesięczna nadwyżka, jak liczna jest Twoja rodzina, czy jesteś zarejestrowany w jakiejkolwiek bazie dłużników.

 2. Spłacaj na czas

  Dla pożyczkodawcy bardzo ważny jest fakt, czy spłacasz swoje zobowiązania na czas, niezależnie czy jest to rachunek za prąd, czy rata za telewizor. Upewnij się, że wszystkie rachunki wysyłasz zgodnie z terminem spłaty. Zdecydowanie zadziała to na Twoją korzyść!

 3. Aplikuj o kredyt z partnerem

  Jeśli jesteś w związku i starasz się o pożyczkę, dobrym rozwiązaniem będzie wspólne składanie aplikacji. W ten sposób zdolność kredytowa rośnie, ponieważ dwie osoby zapewniają większy dochód, co oznacza lepszą stabilność finansową i większe prawdopodobieństwo spłaty zobowiązania na czas.

 4. Spłacaj zaległe zobowiązania

  Na Twoją korzyść działa spłacanie zaległych zobowiązań. Wszystkie opłaty, takie jak: rachunki, mandaty, czy raty, powinieneś spłacić w jak najkrótszym czasie. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić, że Twoje dane widnieją w bazach dłużników, które są sprawdzane przez pożyczkodawców.

 5. Pozbądź się kart kredytowych

  Każda karta kredytowa może osłabić Twoją zdolność kredytową. Warto z nich zrezygnować przed złożeniem wniosku do firmy pożyczkowej lub banku. Jest to szybkie rozwiązanie, a może przynieść wiele korzyści!

Często zadawane pytania na temat kredyt konsolidacyjny

Co to jest kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie kilku zobowiązań w jedno, dzięki czemu comiesięczna kwota do spłaty zostanie zmniejszona. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli posiadasz kilka pożyczek i uważasz, że raty są zbyt wysokie w porównaniu do Twojego budżetu domowego. Przeczytaj więcej tutaj.

Gdzie najłatwiej dostać kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny najłatwiej jest otrzymać w firmach pożyczkowych lub innych instytucjach pozabankowych. Jest to związane z brakiem konieczności bardzo rzetelnej weryfikacji klientów pod względem zdolności kredytowej. Opinie o firmach pożyczkowych.

Gdzie dostanę kredyt konsolidacyjny, jeśli nie mam zdolności kredytowej?

Jeśli nie posiadasz wysokiej zdolności kredytowej, najlepiej będzie poszukać wierzyciela, który nie sprawdza baz dłużników. Takich pożyczkodawców znajdziesz na liście Matchbanker, która opisuje jakie wymagania każdy z nich posiada. Dowiedz się więcej o tym tutaj.

Gdzie najłatwiej dostać kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń?

Kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń jest domeną instytucji pozabankowych. Właśnie w takich miejscach powinieneś szukać, w celu znalezienia najłatwiej dostępnego kredytu konsolidacyjnego. Więcej informacji tutaj.

W jaki sposób działa kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny działa na zasadzie połączenia kilku zobowiązań finansowych w jedną pożyczką o wyższym oprocentowaniu rocznym, dłuższym czasie spłaty oraz niższej miesięcznej opłacie. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Czy konsolidacja chwilówek jest możliwa?

Co, jeśli posiadasz kredyty pozabankowe?

Konsolidacja chwilówek jest możliwa w bardzo niewielu bankach. Takie instytucje podchodzą zróżnicowanie do pozabankowych pożyczek. Jest to jednak realne. Sprawdź w kilku bankach czy konsolidacja chwilówek jest dostępna.

Innym rozwiązaniem może być kredyt konsolidacyjny pozabankowy. Który opiszę bardziej szczegółowo w dalszej części. W takim wypadku dodatkowe opłaty mogą być bardzo wysokie. Co więcej, nie wszystkie parabanki udzielają kredytu konsolidacyjnego.

Na co zwracać uwagę wybierając pożyczki konsolidacyjne przez internet?

 1. Wysokość raty po konsolidacji – sprawdź, czy ostateczna rata będzie niższa od twoich aktualnych miesięcznych spłat
 2. Całkowita kwota do spłaty – jeśli czas spłaty zostanie przedłużony ogólna suma do oddania wzrośnie
 3. RRSO – niższe oprocentowanie niż przy reszcie twoich długów nie oznacza, że oferta jest korzystna, sprawdź która oferta ma niższe RRSO
 4. Prowizje – upewnij się, czy jest jakakolwiek dodatkowa prowizja za konsolidacje
 5. Konsekwencje wynikjące z opóźnień spłaty – bądź świadomy co się stanie, jeśli spóźnisz się ze spłatą raty, zapytaj o to kredytodawcę
 6. Wymagane zabezpieczenia – sprawdź, czy konkretna firma oferuje kredyt bez zabezpieczeń 

Dokładnie sprawdź powyższe czynniki przed podpisaniem umowy o kredyt konsolidacyjny przez internet. Stwórz listę lub tabelę kredyt konsolidacyjny porównanie by znać różnice i powiązania między ofertami. Skorzystaj z naszego rankingu!

Jak działa kredyt konsolidacyjny pozabankowy?

Kredyt jest ściśle określony prawem bankowym i tylko banki mogą udzielać kredytów. Dlatego kredyt konsolidacyjny pozabankowy nie istnieje.

Są to raczej pożyczki konsolidacyjne.

Jak już wcześniej wspomniałem, niektóre banki mogą przyznać Ci kredyt na spłatę chwilówek, ale musisz mieć dośc wysoką zdolność kredytową.

Miej na uwadze, że kredyt konsolidacyjny bez BIK dla zadłużonych i bez zaświadczeń o zarobkach jest niemożliwy w banku.

Co zrobić w takiej sytuacji?

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych jest możliwa w instytucjach pozabankowych i jest o wiele łatwiejsza od tradycyjnego kredytu z banku.
Co więcej, możesz wszystko załatwić online, a cała procedura zajmuje o wiele mniej czasu i formalności.

Nawet gdy twoja sytuacja finansowa nie jest najlepsza i widniejesz na liście dłużników nadal możesz się ubiegać o kredyt konsolidacyjny bez BIK

Porównywarka kredytów konsolidacyjnych Matchbanker sprawia, że konsolidacja chwilówek bez baz jest o wiele prostsza.

Wystarczy, że wybierzesz ofertę, która cię interesuje i klikniesz „Pożycz teraz”. Zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy i poznasz więcej szczegółów dotyczących konsolidacji chwilówek.

Możesz również sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej na liście ostrzeżeń publicznych Krajowego Nadzoru Finansowego tutaj.

pozyczki bez baz
kredyt bez zaświadczeń

Pożyczka konsolidacyjna bez baz

O jakich bazach mowa?

Chodzi o Biuro Informacji Kredytowej oraz Krajowy Rejestr Dłużników. Są to dwie różne instytucje i działają na innych zasadach.

BIK – Biuro Informacji Kredytowej

Przechowuje dane na temat pożyczek i kredytów, nie tylko tych niespłaconych, ale także tych, które są opłacane w terminie. W tym drugim przypadku może to zadziałać pozytywnie na rozpatrzenie twojego wniosku o pożyczkę.

Co więcej, Biuro Informacji Kredytowej może usunąć lub zmienić Twoie dane z rejestru tylko za zgodą konkretnej instytucji potwierdzającej informacje o opóźnieniach w spłatach, opłacie na czas lub spłaceniu długu.

Dopiero po 30 dniach od zawiadomienia przez BIK o zamiarze dopisania Cię do rejestru wierzyciel może to zrobić.

W dodatku musisz zalegać ze spłatą pożyczki o minimum 60 dni.

Pozostajesz na liście dłużników nawet do 5 lat. Musisz spłacić każdy zaciągnięty dług, aby zostać z niej usuniętym.

KRD – Krajowy Rejestr Dłużników

Należy do Biura Informacji Gopodarczej i przechowuje informacje dotyczące zadłużonych klientów oraz usługodawców z różnych systemów gospodarczych.

Na listę KRD możesz trafić nie tylko za niespłacone pożyczki,ale również nie rozliczone rachunki telefoniczne, mandaty, czy opłaty za prąd i wodę.

Tak jak w przypadku BIK, musisz zostać poinformowany 30 dni przed wpisaniem na listę i zalegać ze spłatą 60 dni.

Z listy KRD zostaniesz usunięty automatycznie po 7 dniach od spłaty ostatniego długu

Więc czy pożyczka konsolidacyjna bez baz jest możliwa?

Odpowiedź brzmi tak. Instytucje pozababkowe, takie jak parabanki, nie wymagają weryfikowania twoich danych na listach dłużników, by udzielić Ci pożyczki. Sprawdź również inne rodzaje pożyczek bez baz.

Czytaj dalej, aby przekonać się jak aplikować o taki rodzaj kredytu.

Jak ubiegać się kredyt konsolidacyjny bez BIK dla zadłużonych?

Możesz aplikować konsolidację chwilówek bez baz w parabankach i innych firmach udzielających pożyczek.

Jedyne czego mogą, w tym wypadku, wymagać od Ciebie tego typu instytucje jest dowód osobisty i jakikolwiek dokument potwierdzający przychody.

Pamiętaj, że do tego zalicza się nie tylko pensja, ale także stypendia, renty, a nawet 500+.

Czasami firma może wymagać konkretnego zabezpieczenia gotówkowego lub rzeczowego. Mówię o tym w następnej części.

Jak ubiegać się kredyt konsolidacyjny bez BIK dla zadłużonych?

Przejrzyj naszą listę ofert, użyj filtrów, sprawdź wady i zalety każdego z nich. Gdy znajdziesz odpowiednią dla siebie pożyczkę wystarczy, że klikniesz „Pożycz teraz”, a zostaniesz przekierowany na stronę wierzyciela. 

Wypełnij wniosek i sprawdź umowę od pożyczkodawcy. Zanim cokolwiek podpiszesz dokładnie przeczytaj warunki zobowiązania. 

Kredyt konsolidacyjny i pożyczki bez zabezpieczeń

Niewiele instytucji pozabankowych wymaga jakichkolwiek zabezpieczeń na udzielenie pożyczki. Najważniejszy dla nich jest dowód o przychodzie, dzięki któremu będziesz w stanie spłacać raty. 

Jednak brak zabezpieczenia oznacza wyższe koszty.

Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego może być o wiele wyższa niż myślisz.

Firma wydłuży Ci czas spłaty, dzięki któremu miesięczne zobowiązanie będzie niższe, ale do pełnej sumy zostaną dodane dodatkowe opłaty i wysokie oprocentowanie.

Sprawdź dokładnie RRSO a także pozostałe punkty, które wymieniłem w sekcji na co zwracać uwagę wybierając kredyt konsolidacyjny przez internet.

Czy bez zaświadczeń o zarobkach możesz się ubiegać o kredyt konsolidacyjny?

Kredyt bez zaświadczeń o zarobkach jest możliwy, ponieważ instytucje pozabankowe wymagają tylko dokumentu o przychodzących dochodach.

Oznacza to,że nie musisz mieć stałego zatrudnienia i stabilnej pensji. Jednak płynność finansowa powinna być zachowana.

W takim dokumencie możesz wypisać dochody z prac dorywczych, renty, stypendia, 500+, czy inne źródła finansowe.

Takie rozwiązanie nie jest możiwe w tradycyjnych bankach

Najlepszy i najtańszy kredyt konsolidacyjny, czyli jaki?

Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i na jakie parametry pożyczki patrzysz.

Weźmy pod lupę najtańszy możliwy kredyt konsolidacyjny:

 1. Niska miesięczna rata
 2. Całkowita suma do spłaty nie jest radykalnie większa od teraźniejszego długu
 3. Niskie RRSO
 4. Brak dodatkowych opłat i prowizji
 5. Nie trzeba zabezpieczać pożyczki
 6. Niewielkie opłaty za opóźnienia w spłacie

Tak wyglądałby idealny kredyt konsolidacyjny online, ale bardzo mało prawdopodobne jest znalezienie takiego, który spełni wszytskie powyższe punkty.

Jednak im więcęj z nich będzie posiadał tym lepiej.

Miej na uwadze, że im niższa comiesięczna rata, tym wyższa pełna kwota pożyczki do spłaty!

Zastanów na się na czym najbardziej Tobie zależy i wybierz kredyt konsolidacyjny, który spełni Twoje wymagania.

pożyczki bez bik
pożyczka dla zadłużonych

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej

Każdy bank ma obowiązek sprawdzenia zdolności kredytowej klienta ubiegającego się o kredyt czy pożyczkę. Muszą oni ocenić ryzyko związane z akceptacją wniosku o pożyczenie pieniędzy i mieć pewność, że zostaną one zwrócone.

Dlatego jeśli jesteś zapisany w rejestrze dłużników tradycyjny bank najpewniej Ci odmówi.

W tej sytuacji możesz ubiegać się o pożyczkę konsolidacyjną tylko w instytucjach pozabankowych, które nie weryfikują zbyt rzetelnie swoich klientów i mają o wiele niższe wymagania.

 Konsolidacja chwilówek online – wady i zalety

Zwróć uwagę, że konsolidacja chwilówek przez Internet ma swoje plusy i minusy. Musisz zdecydować czy w twoim przypadku taka opcja będzie korzystna.

Nasze kredyty konsolidacyjne ranking ułatwią ci przeszukiwanie najlepszych ofert na polskim rynku.

Porównywarka kredytów konsolidacyjnych – ranking kredytów i porównanie

Matchbanker stworzył dla Ciebie ranking kredytów konsolidacyjnych, abyś mógł w łatwy i szybki sposób znaleźć ofertę, która spełni wszystkie twoje wymagania.

Możesz użyć konkretnych filtrów dostępnych na naszej stronie, co sprawi, że znajdziesz najlepszy kredyt konsolidacyjny dla Ciebie.

Jeśli zainteresuje Cię konkretna pożyczka konsolidacyjna z listy, kliknij „Pożycz teraz”, a zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy, by złożyć wniosek.

Przykład:

Kwota pożyczki1260 zł
Czas trwania51 dni
RRSO1009,48 %
Opłaty637,27 zł
Całkowicie do spłaty1896,27 zł

Podsumowanie o kredycie konsolidacyjnym online

Znajdź swoją kolejną pożyczkę w Matchbanker

Kredyt konsolidacyjny: 4.3/5 oparte na 39 ocen - Dodaj ocenę