Pożyczka od 18 lat

Pożyczaj mądrze i spełniaj swoje marzenia

maksymalnie
maksymalnie 20 000 zł
maksymalnie
maksymalnie 80 lat
200 - 6 000 zł kwota
5 - 30 dni czas trwania
0 - 1969.83 % RRSO
Poniedziałek 08:00 Czas wypłaty
dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 600 zł na 30 dni | RRSO 0% | oprocentowanie stałe 0%| całkowity koszt pożyczki: 0 zł | całkowita kwota do spłaty: 600 zł | stan na 22.11.2016
1 000 - 10 000 zł kwota
6 - 24 miesiące czas trwania
103 - 263 % RRSO
Poniedziałek 08:00 Czas wypłaty
kwota pożyczki 2000 zł na 12 miesięcy | RRSO 160% | zmienna stopa oprocentowania pożyczki 10% | miesięczna rata 267,80zł | opłata administracyjna 690zł | opłata za uruchomienie pożyczki 390 zł | odsetki 134,03 zł | łącznie do spłaty: 3.214,03 PLN | z dnia 09.03.2018
100 - 5 000 zł kwota
5 - 50 dni czas trwania
0 - 1009.4 % RRSO
Poniedziałek 08:00 Czas wypłaty
Kwota pożyczki 1260 zł na 51 dni | RRSO 1009,48 % | opłaty 637,27 zł | całkowicie do spłaty 1896,27 zł
200 - 10 000 zł kwota
1 - 30 dni czas trwania
0 - 19907 % RRSO
Poniedziałek 08:00 Czas wypłaty
Dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty: 1400 zł na 30 dni | jednorazowa opłata rejestracyjna 0,01 zł | RRSO wynosi 0% | oprocentowanie stałe: 0 % | całkowity koszt pożyczki: 0 zł | łącznie do spłaty w ciągu 30 dni 1400 zł| Reprezentatywny przykład dla kolejnej Pożyczki z Rabatem w przypadku terminowej spłaty: 1400 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 1411% | oprocentowanie stałe: 10 % | całkowity koszt pożyczki: 350,10 zł, w tym: Prowizja 338,59 zł, Odsetki 11,51 zł | łącznie do spłaty: 1750,10 zł.
200 - 8 000 zł kwota
15 - 45 dni czas trwania
0 - 733.03 % RRSO
Poniedziałek 08:00 Czas wypłaty
Dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 1000 zł na 30 dni | oprocentowanie stałe 0% | całkowity koszt 0 zł | RRSO 0% | łącznie do spłaty 1000 zł
Wykaz 5 z 12 pożyczek

Pożyczki od 18 lat - aby realizować swoje marzenia!

Michałzaktualizowany

Wchodzenie w dorosłość na pewno nie jest łatwe. Już samo odnalezienie się na rynku pracy potrafi przysporzyć sporych problemów. 

Wymarzone wakacje, nowa szkoła, przeprowadzka, dodatkowe kursy – młodzi ludzie mają naprawdę wiele wydatków.

Nie zawsze jednak sytuacja finansowa pozwala na opłacanie wszystkiego z własnej kieszeni. Właśnie w takich sytuacjach przydaje się szybka pożyczka od 18 roku życia. 

 • Pożyczki od 18 lat to innowacja, dzięki której młodzi ludzie, dopiero wchodzący w życie dorosłe, mogą uzyskać dodatkową pomoc finansową. Co więcej, dzięki ofertom banków, nawet dzieci poniżej 13 lat mogą posiadać konto bankowe, a to jest podstawą do otrzymania pożyczki, kiedy jesteś już pełnoletni.

Osiemnaście lat to minimum wiekowe w celu otrzymania pożyczki, ponieważ wraz z przekroczeniem progu pełnoletności, nabywamy zdolność do czynności prawnych.

Tak szybko jak dostaniesz dowód, możesz ubiegać się o pożyczkę u niektórych pożyczkodawców. 

Poniżej przygotowałem dla Ciebie wszystkie informacje, które musisz wiedzieć przed wypełnieniem wniosku. 

Dlaczego warto nam zaufać

Klienci są dla nas najważniejsi, zarówno młodsi jak i starsi.

Pomagamy więc w znalezieniu najlepszej oferty pożyczki od 18 lat. Matchbanker jest to porównywarka pożyczkowa, która profesjonalnie spełnia oczekiwania swoich klientów.

Używamy prostego języka, aby wszystkie informacje na stronie były czytelne i przejrzyste dla każdego, nawet dla tych co nie mają zielonego pojęcia na tematy finansowe. 

Wizją Matchbanker jest stać się najbardziej popularną porównywarką pożyczkową.

Strona internetowa jest stale optymalizowana, aby wyszukiwanie pożyczek było coraz łatwiejsze i szybsze.

Robienie analizy samemu może nie należeć do najprzyjemniejszych, pozwól specjalistom sobie pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Gdzie można otrzymać pożyczki od 18 lat?

Dzięki szerokiej ofercie pożyczek na rynku jest możliwe otrzymanie pożyczki od 18 lat szybko i sprawnie.

 • Wielu pożyczkodawców oferuje pożyczkę od 18 roku życia bez zaświadczeń, wystarczy tylko konto bankowe, numer telefonu oraz adres e-mail. 
Pożyczkę od 18 lat można otrzymać zarówno z banku jak i z firm pozabankowych.

Dane KRD pokazują, że 79 % młodych konsumentów do 35 roku życia pożycza w bankach, 13% u firm pożyczkowych, a 8% u rodziny.

Jakie są statystyki na temat pożyczek od 18 lat ?

Jak pokazują dane Krajowego Rejestru Długów, co piąty Polak do 25 roku życia chociaż raz zaciągnął pożyczkę, a w grupie osób po „trzydziestce” było to już siedmiu na dziesięciu.

Jednak według danych to właśnie ta grupa najczęściej narzeka na brak zdolności kredytowej.

Ponadto wśród badanych, którzy nie wzięli pożyczki w tym przedziale wiekowym, powodem był właśnie brak zdolności kredytowej. Innym powodem był brak środków na spłacanie pożyczki.

Co więcej, jak wynika z raportu „Finansowy portret młodych” cele pożyczek wśród młodych zmieniają się wraz z wiekiem.

W grupie od 18 do 25 lat pożyczki zaciągane są najczęściej po to, aby konsumować i realizować swoje marzenia.

Najczęściej pieniądze wykorzystywane są na zakup samochodu, skutera lub motocykla (37%).

To także w tej grupie wiekowej pożyczone pieniądze, częściej niż wśród starszych, przeznaczane są na wyjazd na wakacje (8%), czy hobby (6%).

Niepokojące jest to, że dla co piątego młodego pożyczka jest koniecznością. Zaciąga ją po to, aby spłacić dotychczasowe długi lub pokryć bieżące wydatki.

Wśród starszych, do takich sytuacji dochodzi zdecydowanie rzadziej. Wynika to najczęściej z niestabilnych dochodów oraz braku świadomego pożyczania.

Dane KRD pokazują, że zadłużonych jest aż 770 tysięcy osób do 35 roku życia. Mają oni przeterminowane należności na niemal 4 miliardy złotych. Są to długi za niespłacone pożyczki, kredyty jak również za zaległe rachunki, media czy prąd.

Jak pokazują dane, świadomość finansowa Polaków jest na druzgocącym poziomie.

Według badania “Konsument na rynku usług pożyczkowych”, przeprowadzonego przez Federację Konsumentów wynika, że ponad 50% klientów ma niewystarczającą wiedzę na temat produktów finansowych oraz słabo radzi sobie z rozumieniem warunków umowy.

Nic dziwnego, edukacja w szkole na temat finansów nie jest dogłębna i nie przekazuje praktycznych informacji ani doświadczenia, jak radzić sobie z finansami.

Co musisz wiedzieć o pożyczce od 18 lat bez dochodów?

Na rynku pożyczek pozabankowych działa obecnie aż kilkadziesiąt firm pożyczkowych, ale jednak nie wszystkie będą w stanie udzielić pożyczki dla bezrobotnych od 18 lat. Czemu?

Przyczyna jest bardzo prosta.

Osoby w tak młodym wieku nie są dla firmy pożyczkowej wiarygodnym klientem. Każda firma udzielająca pożyczek, chce się upewnić, czy klient będzie w stanie oddać zobowiązanie, a bez dochodów jest to bardzo wątpliwe. 

Warto jednak pamiętać o tym, aby jak najszybciej budować swoją pozytywną historię kredytową.

Nawet nieopłacona kara za jazdę bez biletu czy niezapłacone rachunki skutkują jej pogorszeniem. Dlatego przed ubieganiem się o pożyczkę, upewnij się, że spłaciłeś zaległe bilety, rachunki itp. Jeśli zapłacisz zobowiązania, to zostaniesz usunięty z KRD do 7 dni od spłaty. 

 • Na stronie Krajowego Rejestru Długów możesz sprawdzić darmowo, czy widniejesz na liście dłużników. 

Coraz więcej młodzieży decyduje się także na pracę dorywczą, aby mogli pozwolić sobie na realizowanie własnych celów. Nawet nieduży, ale stały dochód, znacznie pomaga w uzyskaniu zatwierdzenia pożyczki.

Dochód nie oznacza jedynie wypłaty za wykonaną pracę. Dochodem są także środki ze stypendiów, z wynajmu, renty itd.

Młodzi studenci mogą także liczyć na kredyt studencki, bardzo nisko oprocentowany, który należy zacząć spłacać dopiero po skończeniu studiów. Jest on jednak uzależniony od zarobków rodziny i trzeba udokumentować bycie studentem.

Pożyczki dla młodych nie wymagają tylu zaświadczeń, ale należy dokładnie przemyśleć decyzję ich zaciągnięcia.

Zastanów się więc dobrze czy pieniądze są Ci naprawdę potrzebne, a jeśli tak, to jaką kwotę naprawdę potrzebujesz.

Pamiętaj, że im większa kwota, tym większe odsetki, a zarazem im dłuższy czas kredytowania, tym więcej pieniędzy będziesz musiał oddać. Oszacuj dobrze, w jaki sposób i w jakim czasie będziesz w stanie oddać pożyczoną kwotę.

Może dorywcza praca czy praca wakacyjna Ci pomoże ? Mogą one być dobrym rozwiązaniem, nie tylko do spłacenia.

Pamiętaj także, aby dopytać się o wszystkie koszty pożyczki, a także koszty opóźnienia w spłacie. Pożyczkodawca ma obowiązek rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

Aby sprawdzić uczciwość firmy, możesz szybko i darmowo sprawdzić, czy nie ma ona kłopotów z prawem, na liście ostrzegawczej Komisji Nadzoru Finansowego tutaj.

Warto też dowiedzieć się więcej na temat swoich praw i przeczytać więcej na stronie zanim-podpiszesz.pl

Jak otrzymać pożyczkę od 18 roku życia?

Dzięki szerokiej ofercie jest możliwość otrzymania pożyczki od 18 lat na dowód szybko i sprawnie.

 • Wielu pożyczkodawców oferuje pożyczkę online od 18 lat bez zaświadczeń, wystarczy tylko konto bankowe, numer telefonu oraz adres e-mail.

Należy pamiętać, że konto musi być założone na nazwisko składającego o pożyczkę. Nie można otrzymać pieniędzy, przelanych na konto innej osoby. Oczywiście musisz już posiadać PESEL i dowód osobisty.

Pamiętaj, aby wpisywać we wniosku dane zgodne z prawdą. Pożyczkodawca je weryfikuje, a błędne dane zmniejszą Twoją wiarygodność, a w konsekwencji Twój wniosek zostanie odrzucony.

Pożyczki od 18 lat w 15 minut

Pewnie nie raz słyszałeś hasła reklamowe „pożyczki w 15 minut” – czy rzeczywiście można otrzymać pieniądze w 15 minut? Prawda jest taka, że 15 minut jest liczone od zatwierdzenia wniosku o pożyczkę.

Nie łudź się więc, że po złożeniu wniosku o pożyczkę, otrzymasz pieniądze w tak szybkim czasie. 

Pieniądze w 15 minut można uzyskać od zatwierdzenia wniosku i zależy to od sesji bankowych i to w jakim banku masz konto.

Sesje bankowe możesz zazwyczaj sprawdzić na stronie pożyczkodawcy. 

Pożyczki w 15 minut czy szybkie pożyczki są także ryzykowne ze względu na nieprzemyślane podejmowanie decyzji. Pożyczka pod wpływem chwili to zła wróżba. Zawsze należy dobrze się zastanowić przed zaciągnięciem zobowiązania.

Jak wziąć pożyczkę dla młodych?

Procedura wnioskowania o pożyczkę dla młodych jest dokładnie taka sama jak w przypadku klientów w innej kategorii wiekowej. 

 • Porównaj oferty pożyczek na stronie Matchbanker.

Skorzystaj z porównywarki finansowej w celu znalezienia oferty, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

Przeglądając listę, wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, a następnie zwróć uwagę na RRSO, wysokość oprocentowania oraz możliwość przedłużenia oferty. 

 • Wybierz odpowiednią pożyczkę dla siebie.

Na stronie Matchbanker w łatwy sposób możesz porównać wszystkie przygotowane dla Ciebie oferty różnych pożyczkodawców. Przy każdej ofercie znajdziesz listę wad i zalet na temat danej pożyczki. 

 • Wypełnij formularz aplikacyjny.

Po wyborze konkretnej oferty, zostaniesz automatycznie przekierowany do strony pożyczkodawcy. Będziesz musiał wypełnić wniosek, aby prawidłowo przejść przez proces aplikacji należy wypełnić wszystkie wymagane przez pożyczkodawcę pola.

Pożyczkodawca zwykle pyta o dane osobowe młodego klienta, jego adres i sytuację finansową. Nie ma się jednak czego obawiać, zajmie Ci to jedynie kilka minut.

 • Dokonaj przelewu weryfikacyjnego.

Jest to metoda wykorzystywana przez pożyczkodawców w celu potwierdzenia Twojej tożsamości.

Zazwyczaj jest to koszt wysokości 1 grosza. Po przejściu tego procesu, pożyczkodawca może się z Tobą skontaktować telefonicznie w celu potwierdzenia danych osobowych.

 • Akceptacja oferty.

Informację na temat decyzji o Twoim wniosku dostaniesz poprzez SMS lub e-mail. Jeśli Twoja aplikacja zostanie zatwierdzona, dostaniesz kontrakt od ręki.

Pamiętaj, że bardzo ważne jest, abyś przeczytał umowę na spokojnie.  

 • Pieniądze zostają przelane na Twoje konto

Ostatnim etapem jest przesłanie pieniędzy na Twoje konto bankowe. Możesz je uzyskać nawet tego samego dnia, którego aplikowałeś. Jest to uwarunkowane przez bank, w którym posiadasz konto. 

O czym musisz pamiętać zanim weźmiesz pożyczkę od 18 lat bez dochodów?

Zastanów się, czy pożyczka jest Ci naprawdę potrzebna.

W przypływie chwili możesz nie widzieć innego wyjścia, jednak pamiętaj, że opcji zawsze jest wiele.

 • Porozmawiaj szczerze z rodzicami, przyjaciółmi albo zrób research w internecie. Warto czytać blogi, aby zdobyć większą świadomość finansową.

Matchbanker przeprowadzał plebiscyt na najlepsze blogi finansów osobistych, sprawdź finalistów i laureatów tutaj. Znajdź swój ulubiony blog i bądź świadomym pełnoletnim obywatelem. 

Co więcej, zanim weźmiesz pożyczkę, zadaj sobie te pytania i odpowiedz na nie szczerze:

 1. Czy pożyczka to realna potrzeba czy moja zachcianka?
 2. Czy pożyczka polepszy moją sytuację finansową na dłuży okres czy będę miał przez nią kłopoty?
 3. Czy będę w stanie spłacić pożyczkę? Jeśli tak, w jaki sposób?
Warto wiedzieć, że prawnie każdy ma 14 dni na zrezygnowanie z podpisanej pożyczki (pod warunkiem oddania pożyczonych środków).

Pożyczki od 18 lat bez przelewania grosza

Pewnie spotkałeś się z koniecznością przelewania grosza na konto pożyczkodawcy. Ta czynność jest wymagana przez pożyczkodawców pozabankowych w celu potwierdzenia, że jesteś posiadaczem tego konta bankowego.

Jest jednak możliwe, aby uzyskać pożyczkę od firm, które nie wymagają tego, ponieważ do weryfikacji stosują usługi takie jak:

 • System Kontomatik
 • Usługa Instantor
 • GroszConnect i KontoConnect

Te innowacyjne formy weryfikacji Twojego konta są bezpieczne, ale musisz się jednak liczyć z tym, że pożyczkodawca będzie miał wgląd do historii Twojego konta. W ten sposób zweryfikuje on, czy podane przez Ciebie dane we wniosku są zgodne z prawdą.

Nie wszystkie banki decydują się na zezwolenie udostępnienia kont swoich klientów poprzez te usługi, więc sprawdź najpierw, czy dana technologia jest dla Ciebie dostępna.

Pożyczki od 18 roku życia – podsumowanie

 • 18 lat to minimum wiekowe w celu otrzymania pożyczki, ponieważ wraz z przekroczeniem progu pełnoletności, nabywamy zdolność do czynności prawnych.
 • Jak pokazują dane Krajowego Rejestru Długów, co piąty Polak do 25 roku życia chociaż raz zaciągnął pożyczkę.
 • Dochód nie oznacza jedynie wypłaty za wykonaną pracę. Dochodem są także środki ze stypendiów, z wynajmu, renty itd.
 • Prawnie każdy ma 14 dni na zrezygnowanie z podpisanej pożyczki (pod warunkiem oddania pożyczonych środków).
 • Nawet mały, ale stały dochód zwiększa szanse na otrzymanie pożyczki.
 • Warto czytać blogi finansowe, aby stać się świadomym konsumentem. 
 • Firmy korzystające z innowacji 
  • System Kontomatik,
  • Usługa Instantor,
  • GroszConnect I KontoConnect nie wymagają przelewania grosza. 

 

Znajdź swoją kolejną pożyczkę w Matchbanker