Kalkulator kredytowy

Kalkulator pożyczek

Wprowadź szczegóły dotyczące swojej pożyczki.

100 zł 60 000 zł
1 miesięcy 180 miesięcy
0 % 24 %

Miesięczna płatność

Koszty całkowite

Spłata

Kalkulator kredytowy refinansowanie

Krok 1: Dodaj aktualne pożyczki

Wprowadź szczegóły swoich istniejących pożyczek.

Pożyczka 1
100 zł 60 000 zł
1 miesięcy 180 miesięcy
0 % 24 %
Krok 2: Twoja nowa pożyczka

Wprowadź szczegóły dotyczące nowej pożyczki.

100 zł 60 000 zł
1 miesięcy 180 miesięcy
0 % 24 %

Wykorzystaj kalkulator kredytowy Matchbanker i znajdź najlepszą pożyczkę dla siebie

Wydaje się, że znalezienie najlepszego kredytu dla siebie nigdy nie było prostsze. Aktualnie na rynku dostępnych jest mnóstwo ofert, a każda z nich przedstawiana jest jako lepsza niż pozostałe. W jaki sposób znaleźć kredyt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb?

Kalkulator kredytowy Matchbanker powstał po to, aby szybko przedstawić najbardziej dopasowane opcje kredytowe, które aktualnie są oferowane przez różne podmioty finansowe. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób kalkulator kredytu może pomóc Ci w znalezieniu najlepszej pożyczki dla siebie.

Kalkulator kredytu to pomoc w znalezieniu odpowiedniej pożyczki

Pożyczanie pieniędzy nie musi być skomplikowane, szczególnie gdy nie trzeba martwić się o obliczanie dodatkowych kosztów i wyszukiwanie informacji napisanych drobnym drukiem. Jeśli w grę wchodzi kredyt, odpowiedni kalkulator może nie tylko przyspieszyć proces wyszukiwania dostępnych opcji, ale w kilka sekund pokazać, ile wyniosą wszystkie dodatkowe opłaty oraz koszty kredytu.

Możliwość dopasowania parametrów do własnych oczekiwań umożliwia szybkie filtrowanie tylko najbardziej interesujących opcji kredytu. Wszystko to bez wychodzenia z domu.

Jakie informacje przedstawia kalkulator kredytowy?

Nasz kalkulator kredytu pozwoli Ci obliczyć orientacyjną ratę i koszty Twojego kredytu i porównać wynik z innymi, aktualnie dostępnymi opcjami. Dzięki informacjom na stronie Matchbanker poznasz:

  • Wysokość raty kredytu
  • Wartość odsetek
  • Oprocentowanie RRSO
  • Dodatkowe wymagania
  • Zalety i wady każdej pożyczki.

Ponadto nasz kalkulator kredytowy refinansowanie pozwala na znalezienie pożyczki, dzięki której będzie można spłacić już zaciągnięty kredyt. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać odpowiednie parametry, w tym kwotę, na jaką chcesz zaciągnąć kredyt. Kalkulator w kilka sekund przedstawi Ci wszystkie dostępne opcje, spośród których będziesz mógł wybrać najlepszą pożyczkę dla siebie.

Najczęściej zadawane pytania o kalkulator kredytowy

Czy kalkulator kredytowy Matchbanker jest darmowy?

Tak, naszą misją jest udostępnienie wszystkim zainteresowanym możliwości darmowego porównania dostępnych kredytów i obliczenia ich kosztów.

Czy informacje, które posiada kalkulator kredytu, są aktualne?

Tak, nasz zespół dba o to, aby wszystkie informacje dostępne na naszej stronie zawsze były sprawdzone i aktualne.Znajdź swoją kolejną pożyczkę w Matchbanker


rating
4,7 z 5 na podstawie 42 recenzji
Andreas Linde
Przez
Ekspert kredytowy, Andreas Linde, pracuje w branży finansowej od 2014 roku. W Matchbanker pisze o pożyczkach, refinansowaniu, RRSO, stopach procentowych i wszystkim, co dotyczy finansów.
Matchbanker > Kalkulator kredytowy