Informacja handlowa

W Matchbanker zdajemy sobie sprawę, że zdobycie wiedzy o pożyczkach dostępnych na rynku jest dużym wyzwaniem, które potrafi być bardzo czasochłonne i niejasne.

Z tego powodu naszą misją jest ułatwienie tego zadania poprzez pomoc klientom w zrozumieniu i wyborze najlepszej dla nich pożyczki z warunkami dostosowanymi do ich potrzeb.

Jednakże promując przejrzystość rynku pożyczkowego, opisujemy jawnie sposób naszej pracy.

Poniżej wyjaśniamy:

  • Jak Matchbanker może Ci pomóc
  • Jak Matchbanker operuje
  • W jaki sposób zarabiamy
  • Dlaczego możesz nam zaufać

W jaki sposób Matchbanker może Ci pomóc?

Matchbanker to finansowa porównywarka online, która dąży do zapewnienia najlepszych rozwiązań finansowych dla klientów.

W Matchbanker ciężko pracujemy, aby zapewnić na bieżąco aktualizowaną listę pożyczek, która zawiera najodpowiedniejsze oferty na polskim rynku.

Jak działa Matchbanker?

Kiedy klienci zaczynają swoją przygodę z Matchbanker, mają dostęp do listy pożyczek, zawierającej wszystkie niezbędne informacje. Są one potrzebne przy wyborze odpowiedniej oferty, spełniającej obrany cel.

Jak zarabiamy pieniądze?

Usługa Matchbanker jest w 100% bezpłatna!

Ubiegając się o pożyczkę przez stronę Matchbanker nie jesteś obciążony żadną dodatkową opłatą. Oznacza to, że aplikowanie o pożyczki za pomocą Matchbanker jest o wiele sprawniejsze niż składanie wniosku w banku.

Na pewno zadajesz sobie pytanie: “W jaki sposób Matchbanker zarabia pieniądze?”

Matchbanker współpracuje z pożyczkodawcami poprzez umieszczanie ich reklam na naszej stronie internetowej oraz pozyskiwanie nowych klientów, za co firmy płacą prowizję. Po złożeniu aplikacji o pożyczkę przez klienta na naszej stronie, uzyskujemy prowizję od pożyczkodawcy.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Podstawy naszej działalności budujemy na satysfakcjonowaniu naszych klientów. Naszym priorytetem jest klient, o którego dbamy i staramy się, aby zamieszczana przez nas treść była dla niego zrozumiała i przydatna.

Ponadto dzięki korzystaniu z bezpłatnego serwisu Matchbanker, zaoszczędzisz czas oraz uzyskasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Zrzeczenie się

W Matchbanker zawsze staramy się informować naszych klientów o zmianach i nowościach, przez częste aktualizowanie naszej listy pożyczek.

Czasami dane takie jak stopy procentowe, roczne stopy procentowe i inne warunki pożyczki mogą ulec zmianie. W związku z tym, informacje na naszej stronie internetowej mogą się niekiedy różnić od strony internetowej banku. W takim przypadku należy skonsultować się ze stroną pożyczkodawcy, w celu uzyskania dostępu do aktualnych informacji.

Andreas Linde
Przez
Ekspert kredytowy, Andreas Linde, pracuje w branży finansowej od 2014 roku. W Matchbanker pisze o pożyczkach, refinansowaniu, RRSO, stopach procentowych i wszystkim, co dotyczy finansów.
Matchbanker > O Matchbanker > Informacja handlowa