Pożyczka bez baz

Jesteś w nieciekawej sytuacji finansowej? Nie chcesz być sprawdzany w bazach dłużników? Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią pożyczkę!

maksymalnie
maksymalnie 20 000 zł
maksymalnie
maksymalnie 80 lat
200 - 6 000 zł kwota
61 miesiące czas trwania
0 - 1410.3 % RRSO
Jutro 08:00 Czas wypłaty
dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 600 zł na 30 dni | RRSO 0% | oprocentowanie stałe 0%| całkowity koszt pożyczki: 0 zł | całkowita kwota do spłaty: 600 zł | stan na 22.11.2016
100 - 10 000 zł kwota
6 - 24 miesiące czas trwania
103 - 263 % RRSO
Jutro 08:00 Czas wypłaty
kwota pożyczki 2000 zł na 12 miesięcy | RRSO 160% | zmienna stopa oprocentowania pożyczki 10% | miesięczna rata 267,80zł | opłata administracyjna 690zł | opłata za uruchomienie pożyczki 390 zł | odsetki 134,03 zł | łącznie do spłaty: 3.214,03 PLN | z dnia 09.03.2018
100 - 5 000 zł kwota
5 - 50 miesiące czas trwania
0 - 1009.4 % RRSO
Jutro 08:00 Czas wypłaty
Kwota pożyczki 1260 zł na 51 dni | RRSO 1009,48 % | opłaty 637,27 zł | całkowicie do spłaty 1896,27 zł
0 - 6 000 zł kwota
36 - 60 miesiące czas trwania
87.12 - 87.26 % RRSO
Jutro 08:00 Czas wypłaty
całkowita kwota limitu: 1000 zł na 30 dni | RRSO 87.26% | oprocentowanie stałe 0.75% | koszt pożyczki: 60 zł | całkowita koszt pożyczki: 1060 zł
250 - 8 000 zł kwota
1 - 30 miesiące czas trwania
0 - 730.04 % RRSO
Jutro 08:00 Czas wypłaty
dla pierwszej pożyczki: 3000zł na 30 dni | oprocentowanie 0% | całkowity koszt 0 zł (w przypadku jej terminowej spłaty)| Łącznie do spłaty 3000zł |
Wykaz 5 z 15 pożyczek

Pożyczki bez baz - najlepsze oferty tylko w Matchbanker

Michałzaktualizowany

Masz kredyt, pożyczkę, kupiłeś coś na raty lub masz inne niespłacone zobowiązania? Jednym słowem, jesteś w niekorzystnej sytuacji finansowej? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, nadal możesz ubiegać się o pożyczkę dla osób bez zdolności kredytowej. Mimo, że znajdujesz się w bazie dłużników to nadal masz szansę na pożyczkę online bez baz.

Dużym problemem dla większości pożyczkobiorców jest ich negatywna historia kredytowa. Wiadomo, że większość firm sprawdza, czy osoby ubiegające się o pożyczkę, w przeszłości spłacały swoje zobowiązania finansowe.

Aby pomóc Ci szybko i łatwo znaleźć pożyczkodawców, którzy spełniają Twoje wymagania, Matchbanker stworzył dla Ciebie spersonalizowaną metodę szukania najlepszych chwilówek. Rynek pożyczkowy jest studnią bez dna, a firmy pozabankowe oferują coraz więcej ofert, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów. 

Dlaczego warto nam zaufać

Jesteśmy skandynawską porównywarką pożyczkową, która aktywnie działa w 9-ciu krajach (Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Polska, Hiszpania, Chorwacja, Czechy i Rumunia).

Profesjonalnie spełniamy oczekiwania naszych klientów. Na stronie używamy prostego języka tak, aby wszystkie warunki i opłaty związane z pożyczką były całkowicie zrozumiałe dla każdego. Serwis jest całkowicie darmowy i szybki.

Samodzielne znalezienie pożyczki dostosowanej do Twoich potrzeb może być żmudne i czasochłonne, a w dodatku nie mając odpowiedniej wiedzy i doświadczenia trudno jest przeprowadzić odpowiednią analizę. Wyniki prezentowane w serwisie, przygotowane są przez doświadczonych specjalistów. Na stronie możesz też znaleźć opis każdej oferty pożyczkowej.

Czym jest pożyczka bez baz? 

Pożyczka bez weryfikacji w bazach jest przeznaczona dla osób, które podczas aplikowania o pożyczkę nie chcą być sprawdzani w bazach dłużników. Nie jest to oficjalna definicja, ponieważ taka pożyczka powstała na zapotrzebowanie klientów. 

Zazwyczaj są to osoby, które mają już zaległości w spłacie swojego zadłużenia lub na skutek nieprzemyślanych decyzji mają nieciekawą historię kredytową i nie mają możliwości, aby ubiegać się o kredyt w banku.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o pożyczce bez baz przez internet

Wnioskując o pożyczkę bez baz można wszystkie formalności załatwić online bez wychodzenia z domu. Pożyczkodawcy nie mają obowiązku sprawdzania klientów w bazach dłużników. Takie pożyczki udzielane są wyłącznie w instytucjach pozabankowych, ponieważ te instytucje nie podlegają prawu bankowemu ani kontroli Komisji Nadzoru Finansowego. Właśnie dlatego nie mają one obowiązku sprawdzenia baz dłużników.

Co więcej, wielu wierzycieli oferuje pożyczki bez BIK i KRD za darmo na określony czas, najczęściej na 30 dni. To dobre rozwiązanie, jeśli zrobimy dokładny plan spłaty takiego zobowiązania. Miesiąc to bardzo krótki okres, więc należy się dobrze zastanowić, jak zgromadzimy środki na oddanie długu. Trzeba pamiętać, że opóźnienia są dodatkowo płatne.

Aby zgromadzić środki na spłatę, warto zdecydować się na dodatkową pracę czy chociażby oszczędzanie i na przykład odkładanie 30 zł dziennie, aby oddać 900 zł na koniec miesiąca.

Jakie są polskie bazy dłużników? 

Co kryje się pod pojęciem „pożyczki bez baz”? Chodzi o oferty, które są dostępne dla osób, które mają negatywną historię kredytową i są wpisane w BIK, BIG, KRD czy ERIF.

Biuro Informacji Kredytowej– powstał on z inicjatywy banków działających na terenie Polski w 1997 roku. BIK gromadzi negatywne, jak i pozytywne informacje na temat Twoich pożyczek. Jeśli więc starasz się o kredyt w banku to łatwiej Ci będzie go otrzymać jeżeli będziesz miał pozytywny zapis w BIK. Pamiętaj, że również zostaniesz wpisany do tego rejestru jeśli zgodzisz się na bycie poręczycielem kredytu.

Krajowy Rejestr Długów– powstał on w 2003 roku i udziela informacji wszystkim podmiotom gospodarczym. Jego głównym zadaniem jest przetwarzanie i udostępnianie danych w intencji zabezpieczenia interesów.

Biuro Informacji Gospodarczej– zajmuje się przetwarzaniem oraz udostępnianiem danych o zadłużeniu konsumentów i przedsiębiorstw. Rejestr BIG InfoMonitor oraz Krajowy Rejestr Dłużników zawiera jedynie negatywne informacje gospodarcze. Są to wszystkie zobowiązania finansowe, które nie zostały spłacone wierzycielowi i ich przeterminowanie wynosi więcej, niż 60 dni.

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A – przetwarza dane o zobowiązaniach z rynku telekomunikacyjnego, multimedialnego, bankowego, finansowego, sektora budżetowego i wielu innych. Biuro zajmuje się przyjmowaniem, przechowywaniem i ujawnianiem danych o dłużnikach i płatnikach, którzy terminowo nie regulują swoich zobowiązań.

Kiedy możesz trafić do BIK i KRD? 

Abyś znalazł się w bazie musi minąć co najmniej 30 dni od zawiadomienia Cię o zamiarze wpisania w BIK czy KRD. Dlatego jeżeli spłacisz w tym czasie swój dług, nie będziesz widniał na liście.

Warto też wiedzieć, że spłata musi być przeterminowana o 60 dni i wynosić co najmniej 200 zł w przypadku konsumenta i co najmniej 500 zł w przypadku przedsiębiorcy.

Jeśli trafisz do BIK, Twoje dane będą tam widniały przez co najmniej 5 lat i nie będziesz w stanie ich usunąć. Z KRD jesteś usuwany w ciągu 7 dni po uregulowaniu swojego długu.

Jakie konsekwencje niesie ze sobą wpis do bazy dłużników? 

Jeśli zdarzy Ci się potknięcie w spłacie rachunków lub rat pożyczki i firma, której jesteś winny pieniądze, wpisze Cię do bazy dłużników, informacje na temat negatywnego zobowiązania staną się natychmiast widoczne dla instytucji bankowych.

Jeśli jednak spłacisz zobowiązanie – Twoje dane zostaną niezwłocznie usunięte z bazy KRD. Inaczej ma się sytuacja z bazami BIK, gdzie informacja na temat opóźnień w spłatach rat jest przechowywana nawet przez 5 lat po spłacie.

Posiadanie negatywnych zobowiązań w jakichkolwiek bazach dłużników takich jak BIK, KRD czy ERiF będzie skutkować utrudnioną decyzją otrzymania pożyczki, problemem z otrzymaniem telefonu w abonamencie, czy również niemożliwością kupna czegokolwiek na raty.

Zdarza się również, że pracodawcy, zwłaszcza dla bardziej odpowiedzialnych stanowisk, weryfikują swoich kandydatów w bazach KRD, żeby uniknąć później przykrych rozczarowań, oraz żeby mieć pewność, że kandydat jest na pewno godny zaufania.

Czy możliwe jest otrzymanie pożyczki bez baz z komornikiem? 

Tak, ale jednak nie jest to prosta sprawa. W takiej sytuacji bardzo często wymagane jest posiadanie stałego źródła dochodu. Niektórzy starają się radzić z takim problemem, szukając pożyczek prywatnych u znajomych i rodziny.

Osoby z zajęciami komorniczymi mogą starać się o pożyczkę pozabankową jeżeli spełniają trzy warunki: 

  • Posiadasz stały dochód, 
  • Jesteś pełnoletni, 
  • Posiadasz rachunek w jednym z polskich banków. 

Podsumowanie o pożyczce bez weryfikacji w bazach

  • Pożyczki bez baz są udzielane wyłącznie w instytucjach pozabankowych, niepodlegających prawu bankowemu, 
  • Takie pożyczki udzielane są na warunkach jednorazowej spłaty w ciągu 15, 30, 45 i 60 dni
  • Wady takich pożyczek to wysokie oprocentowanie i opłaty związane z opóźnieniem spłaty,
  • Musi minąć minimum 30 dni od poinformowania Ciebie o zamiarze wpisania do BIK czy KRD, aby pożyczkodawca mógł to zrobić, 
  • Aby być usuniętym z BIK, musi minąć 5 lat od uregulowania zaległego długu.
Znajdź swoją kolejną pożyczkę w Matchbanker