O Matchbanker

Ze względu na wzrastającą z dnia na dzień konkurencję na rynku pożyczek online, analiza najlepszych dostępnych ofert stała się w zasadzie niemożliwa.

Z tego względu Matchbanker podjął się misji ukazania rynku pożyczek online w klarowny i jasny sposób, tym samym ułatwiając klientom wybór pożyczki, która odpowiada ich osobistym potrzebom.

Czym jest Matchbanker?

Matchbanker to porównywarka pożyczek online, która ma już kilkuletnie doświadczenie na rynku finansowym.

Oferowany przez nas serwis jest w 100% darmowy i niewiążący.

Zapewniamy  dostęp do stale uaktualnianej listy najlepszych i najodpowiedniejszych pożyczek na polskim rynku.

Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje o każdej z dostępnych pożyczek, w tym wysokość pożyczki, oprocentowanie, RRSO oraz czas spłaty.W ten sposób, oszczędzasz czas i nie musisz przeglądać stron różnych pożyczkodawców, analizować ich warunków oraz wymagań. Matchbanker robi to za Ciebie, dzięki czemu możesz szybko przejść do procesu aplikacji.

Informujemy Cię także o konkretnych wymaganiach, aby Twój wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Co więcej, przeprowadziliśmy recenzję każdego z pożyczkodawców, których oferty znajdziesz na naszej stronie, w celu podkreślenia zarówno zalet, jak i wad. Informacje te mogą okazać się dla Ciebie przydatne, kiedy będziesz decydował się na konkretną ofertę. Gwarantujemy Ci, że wszyscy pożyczkodawcy, których znajdziesz w Matchbanker są wiarygodni i rzetelni.

Podsumowując, nie tylko zaoszczędzisz cenny czas na procesie, który normalnie zająłby Ci wieki, ale także dzięki informacjom przedstawionym w prosty do zrozumienia sposób, nie przepłacisz na miesięcznym oprocentowaniu przy spłacaniu zaciągniętej pożyczki.

Czyż nie jest to proste?

Sprawiamy, że pożyczanie pieniędzy jest szybkie, łatwe i bezpieczne.

Dlaczego Matchbanker?

Matchbanker to innowacyjna porównywarka finansowa,  która modernizuje rynek pożyczek. 

Na polskim rynku jest bardzo wielu pożyczkodawców, przez co analiza każdego z nich może przyprawiać o ból głowy. Matchbanker ułatwia to zadanie i sprawia, że oferty pożyczek są przejrzyste i zrozumiałe dla każdego klienta.

Naszą wizją jest, aby stać się najbardziej popularną porównywarką pożyczek na rynku europejskim. Strona internetowa jest stale optymalizowana, aby wyszukiwanie pożyczek było coraz prostsze i szybsze, a oferty są stale aktualizowane.

Rozwijamy się nie tylko na rynku duńskim, ale także na wielu innych rynkach europejskich. Ekspansję do tych krajów umożliwiło nam powodzenie, jakim cieszymy się w Danii. Z każdym dniem uczymy się coraz więcej o potrzebach naszych klientów. Na podstawie tej wiedzy udoskonalamy nasz serwis, albowiem wierzymy, że zadowoleni i usatysfakcjonowani klienci są kluczem do sukcesu.

Zespół stojący za Matchbanker

Matchbankej jest prowadzony przez zespół oddanych pracowników, którzy każdego dnia starają się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę.

Matchbanker jest własnością i jest prowadzony przez Andreasa Linde (CEO) i Stefana Vinding Olesena (CPO). Mają oni ponad 7-letnie doświadczenie w pożyczkach online i wiedzą wszystko o rynku pożyczek i istotnych warunkach, takich jak RRSO, refinansowanie, pożyczki dożywotnie i obligacje.

Stefan (po lewej) i Andreas (po prawej)

Andreas Linde (dyrektor generalny) pracował w branży pożyczek w całej Europie, a przez ostatnie 7 lat napisał ponad 100 artykułów i wyprodukował kilka obszernych filmów wideo na temat finansów, stóp procentowych, budżetu, opcji pożyczek i zadłużenia.

Od momentu założenia Matchbanker w 2014 roku został on częściowo sprzedany North Media A / S (notowanej na giełdzie spółce akcyjnej w Kopenhadze).

Od 2014 roku Matchbanker i Karman Connect (Formerly Lead Supply) pomogły ponad 100 000 osobom, które łącznie pożyczyły ponad 1 miliard dolarów.

Wizja i misja

Naszą misją jest oferowanie najlepszej i najchętniej wybieranej usługi porównawczej dla konsumentów w Polsce i za granicą. Zostanie to osiągnięte poprzez:

  • ułatwianie konsumentom znalezienia najlepszej pożyczki na odpowiednich warunkach
  • tworzenie przeglądu rynku pożyczek i ułatwianie szybkiego znalezienia własnej pożyczki
  • zapewnienie rozsądnego procesu pożyczkowego, pokazując i porównując tylko wiarygodnych dostawców pożyczek
  • pozostanie preferowaną porównywarką wśród konsumentów w Polsce i za granicą

Dlaczego warto nam zaufać?

Właścicielem Matchbanker jest Karman Connect (Formerly Lead Supply), który od 2014 roku zajmuje się pomocą w wybieraniu najlepszych pożyczek dla swoich klientów. Od 2014 roku Matchbanker i Karman Connect (Formerly Lead Supply) pomogły ponad 100 000 osobom znaleźć odpowiednią pożyczkę. W sumie ich klienci pożyczyli już ponad 1 miliard dolarów.

Matchbanker jest obecnie aktywny na 13-stu rynkach: w Danii, Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Polsce, Finlandii, Rumunii, Czechach, Chorwacji, Niemczech, Francji, Portugalii oraz Meksyku.

Powodem, dla którego byliśmy w stanie rozwinąć się na międzynarodowej arenie był sukces, jaki odnieśliśmy na rynkach, gdzie zaczęliśmy pierwotną działalność. Stanęliśmy na wysokości zadania w spełnianiu potrzeb naszych klientów, co miało pozytywny wpływ na jakość naszej marki.

W Matchbanker usilnie dążymy do doskonalenia się w rozumieniu i zaspokajaniu potrzeb naszych klientów poprzez oferowanie jak najlepszego serwisu.

Zadowoleni klienci są kluczem do doskonalenia i prowadzenia biznesu. Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji o naszej strategii biznesowej, przeczytaj sekcję o Informacji Handlowej, którą znajdziesz tutaj.

Jak bardzo zadowoleni są nasi klienci z korzystania z serwisu Matchbanker potwierdza doskonała ocena na TrustPilot.

Informacje na stronie Matchbanker

Bądź świadomy, że informacje na Matchbanker mogą się nieznacznie różnić od informacji na stronie pożyczkodawców. Może się tak zdarzyć, że pożyczkodawca nagle zmieni dane na swojej stronie, a Matchbanker nie zarejestruje tego natychmiastowo.

Zalecane jest zatem, aby sprawdzić informacje na stronie wierzyciela przed zaciągnięciem pożyczki.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej usługi, skontaktuj się z nami pod adresem: info@matchbanker.pl

Adres: Dalgas Avenue 2F 2., 8000 Aarhus C, Dania

Zwracamy uwagę, że wszelkie zapytania dotyczące konkretnych pożyczek należy kierować do danego pożyczkodawcy.

Andreas Linde
Przez
Ekspert kredytowy, Andreas Linde, pracuje w branży finansowej od 2014 roku. W Matchbanker pisze o pożyczkach, refinansowaniu, RRSO, stopach procentowych i wszystkim, co dotyczy finansów.
Matchbanker > O Matchbanker