O Matchbanker

Ze względu na wzrastającą z dnia na dzień konkurencję na rynku pożyczek online, analiza najlepszych dostępnych ofert stała się w zasadzie niemożliwa.

Z tego względu Matchbanker podjął się misji ukazania rynku pożyczek online w klarowny i jasny sposób, tym samym ułatwiając klientom wybór pożyczki, która odpowiada ich osobistym potrzebom.

Czym jest Matchbanker?

Matchbanker to porównywarka pożyczek online, która ma już kilkuletnie doświadczenie na rynku finansowym.

Oferowany przez nas serwis jest w 100% darmowy i niewiążący.

Zapewniamy  dostęp do stale uaktualnianej listy najlepszych i najodpowiedniejszych pożyczek na polskim rynku.

Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje o każdej z dostępnych pożyczek, w tym wysokość pożyczki, oprocentowanie, RRSO oraz czas spłaty.W ten sposób, oszczędzasz czas i nie musisz przeglądać stron różnych pożyczkodawców, analizować ich warunków oraz wymagań. Matchbanker robi to za Ciebie, dzięki czemu możesz szybko przejść do procesu aplikacji.

Informujemy Cię także o konkretnych wymaganiach, aby Twój wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Co więcej, przeprowadziliśmy recenzję każdego z pożyczkodawców, których oferty znajdziesz na naszej stronie, w celu podkreślenia zarówno zalet, jak i wad. Informacje te mogą okazać się dla Ciebie przydatne, kiedy będziesz decydował się na konkretną ofertę. Gwarantujemy Ci, że wszyscy pożyczkodawcy, których znajdziesz w Matchbanker są wiarygodni i rzetelni.

Podsumowując, nie tylko zaoszczędzisz cenny czas na procesie, który normalnie zająłby Ci wieki, ale także dzięki informacjom przedstawionym w prosty do zrozumienia sposób, nie przepłacisz na miesięcznym oprocentowaniu przy spłacaniu zaciągniętej pożyczki.

Czyż nie jest to proste?

Sprawiamy, że pożyczanie pieniędzy jest szybkie, łatwe i bezpieczne.

Dlaczego Matchbanker?

Matchbanker to innowacyjna porównywarka finansowa,  która modernizuje rynek pożyczek. 

Na polskim rynku jest bardzo wielu pożyczkodawców, przez co analiza każdego z nich może przyprawiać o ból głowy. Matchbanker ułatwia to zadanie i sprawia, że oferty pożyczek są przejrzyste i zrozumiałe dla każdego klienta.

Naszą wizją jest, aby stać się najbardziej popularną porównywarką pożyczek na rynku europejskim. Strona internetowa jest stale optymalizowana, aby wyszukiwanie pożyczek było coraz prostsze i szybsze, a oferty są stale aktualizowane.

Rozwijamy się nie tylko na rynku duńskim, ale także na wielu innych rynkach europejskich. Ekspansję do tych krajów umożliwiło nam powodzenie, jakim cieszymy się w Danii. Z każdym dniem uczymy się coraz więcej o potrzebach naszych klientów. Na podstawie tej wiedzy udoskonalamy nasz serwis, albowiem wierzymy, że zadowoleni i usatysfakcjonowani klienci są kluczem do sukcesu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Matchbanker jest obecnie aktywny na 13-stu rynkach: w Danii, Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Polsce, Finlandii, Rumunii, Czechach, Chorwacji, Niemczech, Francji, Portugalii oraz Meksyku.

Powodem, dla którego byliśmy w stanie rozwinąć się na międzynarodowej arenie był sukces, jaki odnieśliśmy na rynkach, gdzie zaczęliśmy pierwotną działalność. Stanęliśmy na wysokości zadania w spełnianiu potrzeb naszych klientów, co miało pozytywny wpływ na jakość naszej marki.

W Matchbanker usilnie dążymy do doskonalenia się w rozumieniu i zaspokajaniu potrzeb naszych klientów poprzez oferowanie jak najlepszego serwisu.

Zadowoleni klienci są kluczem do doskonalenia i prowadzenia biznesu. Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji o naszej strategii biznesowej, przeczytaj sekcję o Informacji Handlowej, którą znajdziesz tutaj.

Jak bardzo zadowoleni są nasi klienci z korzystania z serwisu Matchbanker potwierdza doskonała ocena na TrustPilot.

Informacje na stronie Matchbanker

Bądź świadomy, że informacje na Matchbanker mogą się nieznacznie różnić od informacji na stronie pożyczkodawców. Może się tak zdarzyć, że pożyczkodawca nagle zmieni dane na swojej stronie, a Matchbanker nie zarejestruje tego natychmiastowo.

Zalecane jest zatem, aby sprawdzić informacje na stronie wierzyciela przed zaciągnięciem pożyczki.

Kim jesteśmy?

Lead Supply A/S jest właścicielem marki Matchbanker, która częściowo należy do North Media A/S.

Lead Supply A/S, odkąd zostało założone w 2014, rośnie z dnia na dzień. Nasza misja jest jasna i prosta: chcemy zostać liderem na rynku europejskim.

Zespół Matchbanker składa się z zaangażowanych pracowników, którzy są oddani i usilnie dążą do zapewnienia klientom tego, czego szukają, kiedy odwiedzają naszą stronę.

Naszą siedzibą jest biuro w Danii – Kystvejen 37B, Aarhus.

Skontaktuj się z nami

Oznacza to, że nie odpowiadamy na pytania dotyczące konkretnych ofert na naszej liście.

Jeśli masz pytanie związane z wzięciem pożyczki, prosimy skontaktować się z jej wierzycielem.

Jednakże, jeśli potrzebujesz informacji o potencjalnej współpracy lub dotyczących kwestii prawnych, skontaktuj się z nami pod adresem info@matchbanker.pl.