Pożyczka dla bezrobotnych

Pożyczka dla bezrobotnych, dostępna opcja w Matchbanker. Wystarczy jakiekolwiek źródło dochodu, a pożyczka na dowód może być na Twoim koncie jeszcze dzisiaj. Sprawdź opcje pożyczek na Matchbanker

Czytaj więcej
Zaktualizowano 25 lutego, 2021
10 Znakomity
1468 wybrało tę pożyczkę na ostatnie 7 dni
kwota 200 - 7 000 zł
Czas trwania 10 - 30 dni
Czas wypłaty Jutro 01:18
 • Nowość: Darmowa pożyczka RRSO 0% aż do 2000 zł
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty na ten sam okres, na który została wzięta pożyczka
 • Dodatkowe rabaty na następne pożyczki z tytułu programu lojalnościowego
Dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota 1000zł na 30 dni| RRSO 0% | opłata rejestracyjna 0,01 zł | łącznie do zapłaty 1000,01zł | Maksymalne RRSO 472646.17% przy pożyczce na 10 dni
9,8 Znakomity
891 wybrało tę pożyczkę na ostatnie 7 dni
kwota 100 - 3 000 zł
Czas trwania 5 - 45 dni
Czas wypłaty -
 • Pożyczaj online nawet w 15 minut
 • Pieniądze na Twoim koncie mogą pojawić się nawet tego samego dnia
 • Nie sprawdzamy Twojej zdolności kredytowej
RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1958,47%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.
9,4 Znakomity
802 wybrało tę pożyczkę na ostatnie 7 dni
kwota 100 - 200 000 zł
Czas trwania 1 - 120 miesiące
Czas wypłaty Jutro 08:00
 • Pożyczki bez zabezpieczenia
 • Ponad 500 000 zadowolonych klientów
 • Pieniądze na swoje konto tego samego dnia
Rzeczywista roczna stopa oprocetnowania zgodnie z ustawą o ochronie konsumentów wynosi 11,87% przy założeniu, że kwota pożyczki wynosi 10 000 zł z oprocentowaniem 9,5% a jej okres trwania 5 lat. Kwota do spłaty pożyczki wynosi wówczas w sumie 12 240 zł, co stanowi 204 zł miesięcznie.
Wykaz 3 z 9 pożyczek

Pożyczka dla bezrobotnych - bez formalności i 100% online!

przez Michał
Pożyczka dla bezrobotnych

Osoby o stałym dochodzie i bez zapisu w rejestrach dłużników mają niezliczone możliwości uzyskania dodatkowej gotówki zarówno w bankach jak i w instytucjach pozabankowych.

Jeżeli jednak Twoja sytuacja kredytowa jest nieciekawa, możesz mieć lekko pod górkę podczas aplikowania o różnego rodzaju dofinansowania.

Nie jest to niemożliwe, ponieważ firmy pozabankowe oferują pożyczki dla bezrobotnych na dowód!

Wbrew pozorom określenie, kim jest osoba bezrobotna nie jest ani proste, ani jednoznaczne. Dlatego na tej stronie przekażę Ci niezbędną wiedzę do otrzymania pożyczki, nawet jeśli nie masz stałego zatrudnienia.

Dla banków osobą bezrobotną może być poniekąd każdy, kto nie pracuje w ramach umowy o pracę. Nawet pożyczkobiorcy, którzy otrzymują spore i stabilne wynagrodzenie na przykład z tytułu umowy zlecenie, mogą mieć spory problem z otrzymaniem tradycyjnego kredytu bankowego.

Dlatego eksperci Matchbanker stworzyli porównywarkę pożyczkową, która przygotuje dla Ciebie zarys najlepszych ofert na rynku.

Z nami oszczędzisz swoje nerwy, czas i pieniądze.

Co więcej, szukając z nami masz pewność, że pożyczkodawcy są bezpieczni, ponieważ współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami.

Zanim jednak złożysz wniosek, przeczytaj informacje na temat pożyczki, danego pożyczkodawcy i dowiedz się wszystkiego o opłatach.

Poniżej przeczytaj wszystkie informacje, które musisz poznać przed złożeniem wniosku o pożyczki na dowód oraz na raty.

Pożyczki dla bezrobotnych na raty – dowiedz się więcej

Dobrym rozwiązaniem jest pożyczka na raty, której spłatę można rozłożyć w czasie.

Każdemu zdarzają się niespodziewane wydatki, ale najważniejsze jest, aby spokojnie przemyśleć, jak możesz je sfinansować.

Nie działaj pod presją i przeanalizuj swój budżet, aby zrobić plan spłaty pożyczki przed jej wzięciem.

Pamiętaj, że im dłuższy czas spłaty, tym większe odsetki, a zarazem im większa kwota pożyczki, tym więcej będziesz musiał spłacać.

Dobrym pomysłem będzie ściągnięcie wyciągu z konta bankowego i przeanalizowanie swoich wydatków.

Jest to dobra alternatywa jeśli pożyczasz mądrze i masz dochód z innego tytułu niż zatrudnienie.

Jak otrzymać zasiłek dla bezrobotnych?

Nie posiadasz stałego zatrudnienia i starasz się znaleźć informacje, w jaki sposób otrzymać zasiłek dla bezrobotnych? Właśnie tutaj znajdziesz odpowiedź na wszystkie Twoje pytania! W naszym poradniku krok po kroku opisujemy, jak starać się o zasiłek dla niepracujących.

 1. Zarejestruj się w urzędzie pracy

  Jeśli dotychczas nie byłeś zarejestrowany w urzędzie pracy, jest to odpowiedni moment. W ten sposób możesz zarejestrować się w systemie jako osoba bezrobotna i szukająca pracy. Dzięki czemu masz możliwość rozpoczęcia procesu ubiegania się o zasiłek dla bezrobotnych.

 2. Zapoznaj się z warunkami

  Będąc zaineteresowanym otrzymaniem zasiłku dla bezrobotnych, pierwszym krokiem będzie zapoznanie się z warunkami, które trzeba spełnić, aby Twój wniosek został zaakceptowany. Głównymi warunkami są: brak propozycji odpowiedniej pracy, stażu itp. oraz byłeś zatrudniony w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień rejestracji w urzędzie pracy

 3. Przygotuj dokumenty

  Kolejnym krokiem będzie przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów. W aplikacji musisz załączyć dokumentację stosunku pracy, czyli wszystkie umowy oraz wypowiedzenia z ostatnich 6 miesięcy, czas pracy, dokumentacje dochodów.

 4. Poczekaj na decyzję

  Po dostarczeniu wszystkich dokumentów i aplikacji do urzędu pracy, musisz poczekać na decyzję. Może to zająć trochę czasu, a przyznana Ci kwota będzie rozpatrywana indywidualnie. Możliwe opcje to 80,100 lub 120% zasiłku. Kwota zapomogi zmienia się również po upływie 90 dni.

Częste pytania o pożyczki dla bezrobotnych

Ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych?

Od 1 czerwca 20190 do 31 maja 2020 zasiłek dla bezrobotnych przez pierwsze 90 dni wynosi 741,87zł netto, a na kolejne dni zasiłku, 592,52zł netto. Kwota może być mniejsza lub większa, w zależności czy otrzymasz 80,100, czy 120% zasiłku. Czytaj więcej.

Jak otrzymać pożyczkę dla bezrobotnych?

Jeśli chcesz otrzymać pożyczkę dla bezrobotnych, to będziesz musiał zwrócić się do firm pożyczkowych. W ten sposób nie musisz potwierdzać stałego zatrudnienia, a wszystkie dokumenty dodatkowe dochody będą działać na twoją korzyść. Więcej informacji tutaj.

Dlaczego warto nam zaufać szukając pożyczki dla bezrobotnych na dowód?

Matchbanker jest to skandynawska porównywarka pożyczkowa, której zaufały już tysiące klientów.

W wielu krajach Europy pomagamy znaleźć pożyczki.

Nieustannie dążymy do zaspokojenia potrzeb osób, które szukają odpowiedniej dla siebie oferty. Dzięki zebraniu wszystkich niezbędnych informacji, klienci mają szansę w szybki i jasny sposób poznać wszystkie opcje, w tym nawet pożyczki dla zadłużonych dostępne na rynku.

Jesteśmy firmą działającą na 9-ciu rynkach takich jak Dania, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Hiszpania, Chorwacja, Rumunia, Czechy i Polska.

Nasi specjaliści na bieżąco sprawdzają czy pojawia się jakaś nowa pożyczka dla zadłużonych bezrobotnych, aby ułatwić i usprawnić jej poszukiwania.

prywatne pozyczki od reki
pożyczki społecznościowe

Pożyczki dla bezrobotnych online – co warto wiedzieć

Banki stosują bardzo rygorystyczną politykę i uwzględniają wyłącznie określone dochody czyli zwykle tylko te, z tytułu umowy o pracę.

Instytucje pożyczkowe zaś badają faktycznie i wnikliwie sytuację finansową osoby ubiegającej się o pożyczkę dla bezrobotnych i zadłużonych.

Nie wszyscy pożyczkodawcy są zdecydowani, aby oferować tego typu opcje, ponieważ pożyczkodawca nie ma pewności, czy takie osoby będą w stanie spłacić swoje zobowiązanie.

Bezrobotny wcale nie oznacza braku dochodu.

Można być oficjalnie bezrobotnym, ale:

Zarówno w przypadku pożyczki w banku czy pożyczki pozabankowej, jednym z najważniejszych czynników zatwierdzenia Twojego wniosku są przychody.

Pamiętaj, aby ująć wszystkie dochody podczas aplikacji o pożyczki dla bezrobotnych i zadłużonych.

Obie instytucje sprawdzą Twój dochód, aby oszacować, czy będziesz w stanie spłacić zobowiązanie.

Pożyczka dla zadłużonych i bezrobotnych przez internet może trafić szybko na Twoje konto, jeśli posiadasz choć jeden z powyższych dochodów. To zwiększy gwarancję, że uda Ci się spłacić zobowiązanie na czas.

Pożyczka dla bezrobotnych bez BIK i KRD

Dla wielu osób sięgających po pożyczki interesuje czy dana firma będzie weryfikować rejestry dłużników takie jak BIK – Biuro Informacji Kredytowej czy KRD – Krajowy Rejestr Dłużników. 

Pożyczkodawca nie będzie weryfikował Twoich danych pod kątem zaległych płatności i długów. Jednak będziesz musiał go zapewnić o płynności finansowej.

Pożyczka dla bezrobotnych bez BIK i KRD

Pamiętaj, że jeśli firma pożyczkowa nie sprawdza BIK i KRD może to oznaczać dodatkowe opłaty i wyższe oprocentowanie.

Pożyczki bez BIK umożliwią Ci szybkie pozyskanie środków mimo Twojej niekorzystnej sytuacji finansowej i niskiej zdolności kredytowej.

Pożyczka dla bezrobotnych bez zaświadczeń

Pożyczka dla bezrobotnych bez zaświadczeń nie oznacza, że nie musisz przedstawiać żadnych dokumentów. Wierzyciel musi być pewny, że będziesz w stanie spłacić zobowiązanie.

W tej sytuacji wystarczy udowodnić, że masz jakiekolwiek dochody. Może to być:

 1. stypendium
 2. renta
 3. 500+ lub alimenty
 4. dochód z pracy dorywczej

Jeśli otrzymujesz jakiekolwiek fundusze na swoje konto, bardzo prawdopodobne jest, że Twój wniosek o pożyczkę dla zadłużonych na raty zostanie zaakceptowany.

Kredyty i pożyczki dla bezrobotnych na dowód – niezbędna wiedza

Wyjaśnijmy najpierw czym jest pożyczka a czym kredyt. 

Pożyczka

Kredyt

Nie jest objęta prawem bankowym

Objęty prawem bankowym

Może być zawierana między osobami fizycznymi

Nie może być zawierany między osobami fizycznymi

Nie musi być określonego celu

Musi być podany cel na co planujesz przeznaczyć pieniądze

Nie muszą być weryfikowane bazy dłużników

Zawsze są weryfikowane bazy dłużników

Termin kredyt jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla banków.                    
Nie masz się więc co łudzić, że pożyczysz pieniądze bez sprawdzenia Twojego konta bankowego. Dlatego też kredyt na dowód, kredyt bez BIK i KRD to mit.
Prawo bankowe wymaga weryfikacji klienta, więc musisz wiedzieć, że bank nie udzieli Ci pożyczki tylko na dowód.

Oferty pożyczek możesz znaleźć jedynie u firm pozabankowych, jednak pamiętaj że nawet te instytucje muszą weryfikować klientów.

Dlatego wpisywanie błędnych informacji w aplikacji w celu jej zatwierdzenia, będzie skutkować jedynie jej odrzuceniem.

Pożyczka dla bezrobotnych od 18 lat przez internet

Większość osób w wieku 18 lat jeszcze się uczy i nie posiada stałego zatrudnienia z umową o pracę. Dlatego z bankowego punktu, jeśli nie kontynuujesz edukacji oraz nie posiadasz takiego typu umowy, jesteś bezrobotny.

Banki wymagają zaświadczenia o Twoich dochodach, co będzie utrudnione przy braku pracy. Jednak instytucje pozabankowe udzielają pożyczek na raty za ukazaniem dokumentu potwierdzającego jakikolwiek przychód.

Nie musi być to zarobek ze stałego miejsca pracy.

Sprawdź nasze oferty pożyczek od 18 lat i znajdź tę odpowiadającą Twoim wymaganiom.

pożyczka na dowód
kredyt bez zaświadczeń

Pożyczka dla zadłużonych bezrobotnych – o czym pamiętać?

Zastanów się przede wszystkim, czy wydatki były koniecznością czy po prostu zachciankami.

Pomyśl, dlaczego wydałeś na nie pieniądze i czy dane rzeczy były Ci w ogóle potrzebne. Wtedy upewnisz się, czy opcja na raty jest dla Ciebie najlepsza.

Przemyśl także, czy możesz zaoszczędzić, na wydatkach stałych takich jak na przykład:

 1. Mieszkanie – może warto wynająć jeden pokój albo jeśli sam wynajmujesz mieszkanie to zamienić je na tańsze? 
 2. Transportmoże warto sprzedać samochód i korzystać z komunikacji miejskiej albo jeździć rowerem?
 3. Telefon, telewizja czy internetsprawdź oferty u konkurencji, może się okazać, że przepłacasz.
 4. Jedzeniepokrywa ono część budżetu, więc chodź na zakupy z listą i sprawdzaj ceny produktów. Porównuj je, na rynku jest ogromny wybór, nie przepłacaj. Warto także sprawdzać paragony. Błędy zdarzają się każdemu, włącznie ze sprzedawcami, a Twoim prawem jest domaganie się zwrotu nadpłaconej kwoty. Możesz się zdziwić, ile ten nawyk pomoże Ci zaoszczędzić pieniędzy.
 5. Lekarzeposzukaj miejsc, gdzie możesz zapisać się na NFZ zamiast płacić za wizyty prywatne, przydatne mogą okazać się fora internetowe.

Dzięki skorzystaniu z jednej lub kilku porad, uda ci się zaoszczędzić na spłatę pożyczki dla bezrobotnych na raty. O bezpiecznym pożyczaniu przeczytaj więcej na stronie kampaniiSprawdź, zanim podpiszesz„.

Jak poprawić swoją sytuację kredytową?

Jak już wcześniej wspomniałem, brak pracy nie oznacza utraty możliwości otrzymania pożyczki, są sposoby, aby poprawić swoją historię kredytową.

Jak bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę dla bezrobotnych?

Osoby, które nie uzyskują stałego dochodu, siłą rzeczy często mogą potrzebować nagłego wsparcia gotówkowego. Oferty, przedstawiane przez instytucje pozabankowe są niekiedy bardzo atrakcyjne.

W związku z tym pożyczka na raty może być dobrym rozwiązaniem na tymczasowe problemy finansowe.

Pożyczki dla bezrobotnych – podsumowanie

Znajdź swoją kolejną pożyczkę w Matchbanker

Pożyczka dla bezrobotnych: 4.2/5 oparte na 49 ocen - Dodaj ocenę